PARTNER SERWISU
ljzgucrh

nabycie akcji przez członka RN - komunikat spółki ASSECO BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA AKCYJNA (assecobs) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr19/2024
Data sporządzenia:2024-08-05
Skrócona nazwa emitenta
ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A.
Temat
Powiadomienie o transakcjach c
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd Asseco Business Solutions S.A. ( Spółka ) informuje, iż w dniu 05.08.2024 r. otrzymał powiadomienie o transakcjach wykonanych na akcjach Spółki, sporządzone na podstawie artykułu 19 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014r., od Romualda Rutkowskiego Członka Rady Nadzorczej Spółki.

Spółka przekazuje kopie otrzymanego powiadomienia w załączeniu
Załączniki
PlikOpis
Asseco BS_ABS_powiadomienie o transakcji_RR_20240805.pdfPowiadomienie o transakcji sporządzone na podstawie artykułu 19 MAR
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-08-05Wojciech BarczentewiczPrezes Zarządu
2024-08-05Mariusz Lizon Członek Zarządu


Nazwa jednostki:ASSECO BUSINESS SOLUTIONS SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ASSECO BUSINESS SOLUTIONS S.A.
Adres:Konrada Wallenroda 4c, 20-607 Lublin
www:www.assecobs.pl
NIP:522-26-12-717
REGON:017293003

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE assecobs

obbgrhaf
mxsiocft
jmpnvruo
eiotfpse
oiwjsqyi

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat