arejttal
Advertisement
PARTNER SERWISU
hpreeltq

zawarcie umowy z INNSE Sp. z o.o. - komunikat spółki CYFROWE CENTRUM SERWISOWE SPÓŁKA AKCYJNA (ccs) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr14/2025

Data sporządzenia: 2025-08-25
Skrócona nazwa emitenta
CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.
Temat
Informacja o zawarciu przez Emitenta umowy z INNSE Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd spółki Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. (dalej zwanej "Emitentem") informuje, że w dniu dzisiejszym podpisał umowę ramową o współpracy z INNSE Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Świętokrzyskiej 30/63, 00-116 Warszawa, dalej zwaną "Zleceniodawcą".
Z zastrzeżeniem warunków zawartej Umowy, Zleceniodawca w ramach procesu likwidacji szkód, awarii lub innych zdarzeń, wyznaczył Emitenta jako niewyłącznego wykonawcę czynności polegających na naprawczych usługach serwisowych.
Celem niniejszej Umowy jest określenie zasad świadczenia usług przez Emitenta, na rzecz Zleceniodawcy, w ramach przedsiębiorstwa prowadzonego przez Emitenta. Podstawowy zakres umowy obejmuje organizację procesu napraw urządzeń, wydania ekspertyzy, wykonania przeglądu urządzeń oraz naprawy urządzeń wskazanych przez Zleceniodawcę.
Wartość wynagrodzenia (przychodów netto ze sprzedaży usług) Emitenta wynikająca z zawartej umowy jest oparta o zasady najczęściej stosowane na rynku, na którym działa Emitent, co oznacza że wartość ta jest wprost uzależniona od iloczynu ilości wykonanych napraw (ekspertyz, przeglądów), oraz stawki wynagrodzenia przewidzianej za dany rodzaj usługi dla konkretnego rodzaju urządzenia.
Zleceniodawca w ramach administrowania procesem naprawy m.in. w ramach likwidacji szkód podejmuje samodzielnie decyzje o alokowaniu konkretnych napraw do swoich partnerów. Ze względu na ramowy charakter umowy, Emitent na dzień podania raportu do publicznej wiadomości nie dysponuje danymi pozwalającymi na precyzyjne oszacowanie takich parametrów jak konkretna ilość potencjalnie świadczonych usług czy precyzyjne oszacowanie wartości przychodów ze sprzedaży usług, które będą świadczone w przyszłości, przez Emitenta, w ramach Umowy.
Niemniej jednak, w ocenie Emitenta, wyżej wskazane okoliczności, w szczególności skala działalności INNSE Sp. z o.o., na terytorium Polski wskazują na istotny charakter zawartej Umowy, a usługi świadczone przez Emitenta, w ramach tejże Umowy mogą stanowić istotne źródło przychodów z punktu widzenia przedsiębiorstwa Emitenta.
Umowa wchodzi w życie w dniu jej zawarcia, tj. 25 sierpnia 2025 roku, a zawarta została na czas nieokreślony, z możliwością jej rozwiązania przez każdą ze stron z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-08-25Robert Frączekwiceprezes zarządu
2025-08-25Aleksandra Kunkawiceprezes zarządu


Nazwa jednostki:CYFROWE CENTRUM SERWISOWE SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:CYFROWE CENTRUM SERWISOWE S.A.
Adres:Puławska 40A, 05-500 Piaseczno
Telefon:22 726 38 00
Fax:22 726 38 01
NIP:951-19-78-674
REGON:016321051

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
zwzwxohb
rclxdacn
hiscygaj
sjitjafx
rbxmxdhe

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat