PARTNER SERWISU
omhfmdxd

WZ - podjęte uchwały: udzielenie absolutorium - komunikat spółki DTP SPÓŁKA AKCYJNA (dtp) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr37/2016
Data sporządzenia:2016-04-29
Skrócona nazwa emitenta
DTP S.A.
Temat
Uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie DTP S.A. w dniu 18 kwietnia 2016 r. Uzupełnienie Raportu Bieżącego 25/2016
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Na podstawie § 38 ust. 1 pkt 7 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim, DTP S.A. ( Spółka ) w uzupełnieniu Raportu Bieżącego 25/2016 zawierającego informację o uchwałach podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 18 kwietnia 2016 r., przekazuje w załączeniu do wiadomości treść uchwał 8, 9 i 10, które zostały poddane pod głosowanie przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 18 kwietnia 2016 r. wraz z liczba akcji, z których oddano ważne głosy, oraz procentowy udział tych akcji w kapitale zakładowym oraz łączna liczbę ważnych głosów, w tym liczbę głosów za , przeciw i wstrzymujących się , które to uchwały nie zostały pierwotnie uwzględnione w Raporcie Bieżącym 25/2016, z uwagi na fakt, że nie uzyskały większości głosów niezbędnych do ich podjęcia.
Załącznik:
Uchwały 8, 9 i 10 podjęte przez ZWZ w dniu 18 kwietnia 2016 r.
Załączniki
PlikOpis
Załącznik 1.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-04-29Karol Marek PiętkaCzłonek Zarządu
2016-04-29Piotr Cielęcy Prokurent


Nazwa jednostki:DTP SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:DTP S.A.
Adres:Wołoska 9, 02-583 WARSZAWA
Telefon:22 276 66 00
Fax:22 852 05 52
www:www.dtpsa.pl
NIP:5213602553
REGON:142920302

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
yifyvcjh
mrqpfopd
gahnsrvk
bbohosyd
xutfbpih

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat