mnnbxbbz
PARTNER SERWISU

podpisanie umowy z audytorem - komunikat spółki FUNDUSZ HIPOTECZNY DOM (fhdom) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiFUNDUSZ HIPOTECZNY DOM
Nazwa skrócona jednostkiFHD
Numer w roku:23/2025
Rok bieżący:2025
Zarząd spółki Fundusz Hipoteczny DOM S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 22 października 2025 r. zawarł umowę z Misters Audytor Adviser Spółką z o.o., z siedzibą w Warszawie (02 703), ul. Bukowińska nr 22B, działającą na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy, dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000375656; numer NIP 521-359-13-29; REGON: 142757598, o kapitale zakładowym wynoszącym 216 000,00 zł, opłaconym w całości, wpisaną Uchwałą nr 4127/59/2011 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dn. 17 maja 2011 r. na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod nr 3704, w celu zbadania planu połączenia spółek Fundusz Hipoteczny DOM S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent) oraz Fundusz Hipoteczny DOM PLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz sporządzenia raportu biegłego rewidenta z badania planu połączenia spółek (tj. opinii, o której mowa w art. 503 ksh), na podstawie Krajowego Standardu Usług Atestacyjnych Innych niż Badanie i Przegląd 3000 (Z) w brzmieniu Międzynarodowego Standardu Usług Atestacyjnych 3000 (Z) oraz zgodnie z wymogami Kodeksu spółek handlowych w związku z planowanym połączeniem Spółki pod firmą Fundusz Hipoteczny DOM S.A. z siedzibą w Warszawie (Spółka Przejmująca) z jej spółką zależną tj. Spółką pod firmą Fundusz Hipoteczny DOM PLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (Spółka Przejmowana) (na podstawie art. 492 § 1 pkt 1 Ksh, tj. przez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej na Spółkę Przejmującą). Powyższa umowa została podpisana na podstawie uchwały Rady Nadzorczej Emitenta nr 2 z dnia 22 października 2025 r. w sprawie wskazania biegłego. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Sytemu Obrotu - "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Imię i nazwiskoStanowisko
Małgorzata RosińskaWiceprezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
taulguex
cvhbyghf
iwtaqugr
olikhtcb
uwqfgtsw

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat