eyyjkpvc
Advertisement
PARTNER SERWISU
opcyztqz

nabycie akcji przez Forum TFI SA - komunikat spółki Polska Grupa Militarna SPÓŁKA AKCYJNA (gnsa) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr53/2025
Data sporządzenia:2025-08-14
Skrócona nazwa emitenta
Polska Grupa Militarna S.A.
Temat
Zmiana stanu posiadania
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Grupa Niewiadów - PGM S.A. z siedzibą w Warszawie (Emitent) informuje, że w dniu 13 sierpnia 2025 roku Emitent otrzymał zawiadomienie sporządzone na podstawie art. 69 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, od Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Zawiadomienie, o którym mowa powyżej, Emitent przekazuje w załączeniu.
Załączniki
PlikOpis
FormularzF_Forum TFI_PGM S.A.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-08-14Radomir Woźniak
Wiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:Polska Grupa Militarna SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:Polska Grupa Militarna S.A.
Adres:Jana Styki 23, 03-928 Warszawa
Telefon:695098876
Email:contact@pgmsa.pl
www:www.pgmsa.pl
NIP:5213561848
REGON:142340390

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
sonqzwjw
lxkvixiv
qagjolwz
iqzzayjy
yzagnkeq

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat