PARTNER SERWISU
xtbemdbl

zmiana terminu publikacji SA-Q3 - komunikat spółki MAXIMUS (honeypay) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiMAXIMUS
Nazwa skrócona jednostkiMAX
Numer w roku:14/2023
Rok bieżący:2023
Zarząd Honey Payment Group S.A. z siedzibą w Warszawie, w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 1/2023 z dnia 9 stycznia 2023 r. informuje o zmianie terminu publikacji raportu okresowego za III kwartał 2023 r. z dnia 13 listopada 2023 roku na dzień 14 listopada 2023 roku. Podstawa prawna: §6 ust. 14.2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect .

Imię i nazwiskoStanowisko
Grzegorz SzulikPrezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE honeypay

nyskfscu
ydfjrfqb
dnqkpffu
clkfmrzr
kquifhtz

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat