| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | |
|
| | | Raport bieżący nr | 10 | / | 2025 | | | |
| | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2025-10-21 | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | |
| IDH DEVELOPMENT S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Zawarcie umowy współpracy o roboty budowlane | |
| Podstawa prawna | | | | | | | |
| Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
| |
| | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd spółki IDH Development S.A. ( Spółka , Emitent , IDH ) informuje, że w dniu 21.10.2025 roku wpłynął do Spółki podpisany egzemplarz umowy o współpracy z dnia 30.09.2025 roku zawartej pomiędzy Emitentem, a spółką Juka Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie ( Juka ) ( Umowa ).
Przedmiotem Umowy są roboty budowlane, usługi sprzętowe oraz dostawy materiałów, które będą wykonywane w gminie Nadarzyn, woj. Mazowieckie.
Zakres Umowy będzie definiowany na podstawie wzajemnych zleceń w okresie 36 miesięcy począwszy od września 2025 roku.
Szacowana wartość Umowy za okres 36 miesięcy począwszy od września 2025 roku wyniesie 45.000.000,00 zł.
Umowa zawiera zapisy dotyczące kar umownych w przypadku m.in. opóźnień w budowie lub określonych odstępstw od specyfikacji technicznej. Łączna wysokość kar umownych nie może przekroczyć 10% wartości wynagrodzenia określonego w zleceniu.
Emitent podaje powyższe informacje do wiadomości publicznej ze względu na fakt, iż w jego ocenie mają one znaczący wpływ na działalność Emitenta. | |
| | | | | | | | | | |
| Załączniki | | | | | | | | | | |
| Plik | Opis | |
| | | |
| | | | | | | | | | | |
| | | | | |
|
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2025-10-21 | Dariusz Leśniak-Paduch | Prezes Zarządu | | |
| | | | | |