PARTNER SERWISU
agzxgxxa

wprowadzenie do obrotu na Catalyst obligacji serii K8 - komunikat spółki INDOS SPÓŁKA AKCYJNA (indos) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr15/2023

Data sporządzenia: 2023-08-22
Skrócona nazwa emitenta
INDOS S.A.
Temat
Wprowadzenie do obrotu na Catalyst wyemitowanych przez Indos SA obligacji serii K8
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Spółki Indos SA w nawiązaniu do raportów bieżących ESPI 10/2023 z 27 czerwca 2023 r., ESPI nr 14/2023 z 19 lipca 2023 r. oraz EBI nr 14/2023 z 20 lipca 2023 r. informuje, że w dniu 21 sierpnia 2023 r. zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie SA podjął uchwałę nr 880/2023 w sprawie wprowadzenia do alternatywnego systemu obrotu na Catalyst 15.000 sztuk obligacji na okaziciela serii K8 o łącznej wartości nominalnej 15.000.000,00 zł i jednostkowej wartości nominalnej 1.000,00 zł.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2023-08-22Ireneusz GlensczykPrezes Zarządu
2023-08-22Katarzyna SokołaWiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:INDOS SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:INDOS S.A.
Adres:Kościuszki 63, 41-503 Chorzów
Telefon:+48 (32) 771 88 88
Fax:+48 (32) 249 54 34
NIP:627-23-51-283

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE indos
  • 30 dywidend do zgarnięcia na progu wakacji
    30 dywidend do zgarnięcia na progu wakacji

    Na przełomie czerwca i lipca dzień dywidendy wypada w blisko 30 spółkach z rynku głównego i NewConnect. Wśród nich nie zabraknie ciekawych propozycji z wysoką stopą. Oto jak prezentuje się pierwszy wakacyjny rozkład jazdy w kalendarium dywidendowym.


aygwplrc
rlqbhhgj
onchxpda
rwcnrovt
ryljhtwa

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat