Komunikat spółki
Nazwa jednostki | JHM DEVELOPMENT |
Nazwa skrócona jednostki | JHM |
Numer w roku: | 1/2023 |
Rok bieżący: | 2023 |
Zarząd Spółki JHM DEVELOPMENT S.A. z siedzibą w Skierniewicach (dalej Emitent ), działając zgodnie z § 19 ust. 1 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst w formie oświadczenia informuje o zamiarze przekazywania w roku obrotowym 2023 skonsolidowanych raportów kwartalnych za I i III kwartał 2023 roku zawierających kwartalną informację finansową, a także przekazania skonsolidowanego raportu półrocznego za I półrocze 2023r. zawierającego półroczne skrócone sprawozdanie finansowe oraz skonsolidowanego raportu rocznego za 2022 rok zawierającego roczne sprawozdanie finansowe.
Zarząd JHM DEVELOPMENT S.A. niniejszym podaje do wiadomości terminy przekazywania raportów okresowych w roku obrotowym 2023:
I. Skonsolidowane raporty kwartalne:
- za I kwartał 2023 r. 12 maja 2023 r.
- za III kwartał 2023 r. 15 listopada 2023 r.
JHM DEVELOPMENT S.A. nie będzie publikowała raportu kwartalnego i skonsolidowanego raportu kwartalnego za II i IV kwartał 2023 roku.
II. Raport roczny i skonsolidowany raport roczny za 2022 r. 30 marca 2023 r.
III. Skonsolidowany raport za I półrocze 2023 r. 18 sierpnia 2023 r.
Podstawa prawna: § 19 ust. 1 Załącznika nr 4 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje bieżące i okresowe przekazywane przez emitentów dłużnych instrumentów finansowych w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst
Imię i nazwisko | Stanowisko |
Regina Biskupska | Prezes Zarządu |
Sławomir Siedlarski | Członek Zarządu |