Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: jhmdev

 • 18 stycznia 2019

  Deweloperzy z Catalyst tracą impet. Sprzedaż mieszkań w 2018 r. spadła o 14 proc. r/r

  Deweloperzy obecni na rynku Catalyst zmniejszyli sprzedaż o 13,9 proc. r/r do 23.268 lokali w 2018 r., wynika z raportu przygotowanego przez DM Navigator. Analitycy przewidują, że wolumeny sprzedaży w tym roku wrócą do poziomu z 2016 r.

 • 30 września 2014

  Raport: Analiza fundamentów dwunastu ciekawych deweloperów

  W pierwszym półroczu spółki deweloperskie rozkwitły jak w rekordowym 2007 roku. Imponujące dynamiki sprzedaży to za mało dla rynku, który wciąż boi się tego sektora. StockWatch.pl sprawdził, kto spośród firm deweloperskich jest najbardziej niedoceniany mimo systematycznego budowania wartości dla akcjonariuszy.

 • 26 września 2014

  Mirbud objął akcje JHM Development powyżej ceny rynkowej

  Mirbud zamienił 90 mln zł wierzytelności wobec JHM Development na kapitał spółki. Równocześnie dokapitalizował ją obejmując część akcji za gotówkę. 

 • 19 sierpnia 2013

  Giełda osuwa się w korekcie, w grze JHM Development i Komputronik

  Rozpoczynający się tydzień może przynieść kontynuację  spadków. W poniedziałek rano przewodzą im blue chipy, których indeks odbił się od linii trendu spadkowego. Mniej podatne na zmiany nastrojów są małe i średnie spółki, które dyskontują ożywienie gospodarcze w Polsce.

 • 14 kwietnia 2013

  17 bogatych dusigroszów chomikujących wieloletnie zyski

  Inwestorzy czekający dotąd bezsilnie na zysk z inwestycji w akcje spółki, będą mogli próbować wymusić wypłatę dywidendy za pośrednictwem sądu. Pierwszy wyrok już zapadł. Czy będą kolejne? Na pewno nie brakuje kandydatów, którzy dotąd sami zarabiali, nie dając zarobić innym.


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku