| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | |
|
| | | Raport bieżący nr | 27 | / | 2025 | | | |
| | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2025-06-13 | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | |
| MIRBUD S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy MIRBUD S.A. w dniu 13 czerwca 2025 roku | |
| Podstawa prawna | | | | | | | |
| Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
| |
| | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd MIRBUD S.A. z siedzibą w Skierniewicach (dalej: Emitent ) stosownie do treści
§19 ust. 1 pkt 6), 7), 9) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim przekazuje do publicznej wiadomości:
o treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy MIRBUD S.A. w dniu 13 czerwca 2025 roku oraz treść dokumentów, będących przedmiotem głosowania.
Emitent ponadto informuje, iż:
o Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy MIRBUD S.A. nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad,
o Nie zgłoszono sprzeciwów do uchwał podczas obrad Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy MIRBUD S.A.
| |
| | | | | | | | | | |
| Załączniki | | | | | | | | | | |
| Plik | Opis | |
| 2025_06_13 RB27 Zała cznik do Raportu - tres c podje tych uchwał na ZWZA 130625.pdf | reść uchwał podjętych przez ZWZA wraz z załącznikami | |
| | | | | | | | | | | |
| | | | | |
|
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2025-06-13 | Jerzy Mirgos | Prezes Zarządu | | |
| 2025-06-13 | Paweł Korzeniowski | Członek Zarządu | | |
| | | | | |