zusnumys
Advertisement
PARTNER SERWISU
anqcrhre

WZ - wykaz akcjonariuszy - komunikat spółki MPL VERBUM SPÓŁKA AKCYJNA (mplverbum) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr4/2023WZA

Data sporządzenia: 2023-10-31
Skrócona nazwa emitenta
MPL VERBUM S.A.
Temat
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy MPL VERBUM S.A. w dniu 31 października 2023r.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Treść raportu:
Zarząd MPL VERBUM S.A. z siedzibą w Poznaniu przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki, które odbyło się dnia 31 października 2023 roku:

Marcin Katański - 590 000 akcji uprzywilejowanych co do głosu i 541 550 akcji zwykłych na okaziciela Spółki MPL VERBUM S.A. (1 721 550 głosów) co stanowi 49,98% udziału w ogólnej liczbie głosów oraz 58,09% głosów na WZA dnia 31 października 2023r.

Tadeusz Zieliński - 410 000 akcji uprzywilejowanych co do głosu i 373 000 akcji zwykłych na okaziciela Spółki MPL VERBUM S.A. (1 193 000 głosów) co stanowi 34,64% udziału w ogólnej liczbie głosów oraz 40,26% głosów na WZA dnia 31 października 2023r.







PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis

2023-10-31Marcin KatańskiPrezes Zarządu









Nazwa jednostki:MPL VERBUM SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:MPL VERBUM S.A.
Adres:Szelągowska 45A, 61-626 Poznań

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
stbybwgk
sgidgcxc
zyjmrxiy
xnuubasn
oszmmlml

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat