PARTNER SERWISU
fiaqgytb

pośrednie kupno akcji przez Reddev Investments Ltd - komunikat spółki NETIA SA (netia) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr9/2021
Data sporządzenia:2021-04-23
Skrócona nazwa emitenta
NETIA
Temat
Informacja o pośrednim nabyciu akcji Spółki
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Netia S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: "Spółka") przekazuje niniejszym do publicznej wiadomości, iż w dniu 23 kwietnia 2021 r. otrzymała od spółki Reddev Investments Limited z siedzibą w Limassol, Cypr (dalej "Reddev") zawiadomienie, na podstawie art. 69 ust. 2 pkt 2) w zw. z art. 69 ust. 1 oraz art. 69a ust. 1 pkt 3) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (dalej Ustawa o Ofercie ), o pośrednim nabyciu przez Reddev łącznie 11.405.739 akcji Spółki, w związku z nabyciem ww. liczby akcji Spółki przez Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej Cyfrowy Polsat ), będącą spółką zależną Reddev, w wyniku czego nastąpiła zmiana udziału przysługującego Reddev pośrednio w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki o ok. 3,40% (dalej Zmiana Udziału ).
Bezpośrednio przed Zmianą Udziału Reddev posiadał pośrednio, tj. za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu, 221.489.753 akcje Spółki, reprezentujące łącznie ok. 66,0024% kapitału zakładowego Spółki, oraz uprawniające do wykonywania 221.489.753 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, stanowiących łącznie ok. 66,0024% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Przed Zmianą Udziału Reddev nie posiadał bezpośrednio akcji Spółki.
Po Zmianie Udziału Reddev posiadał i na dzień zawiadomienia posiada pośrednio, tj. za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu, 232.895.492 akcje Spółki, reprezentujące łącznie ok. 69,40% kapitału zakładowego Spółki oraz uprawniające do wykonywania 232.895.492 głosów na walnym zgromadzeniu Spółki, stanowiących ok. 69,40% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.
Treść otrzymanego zawiadomienia, zawierającego pozostałe elementy, o których mowa w art. 69 ust. 4 Ustawy o Ofercie, Spółka przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego.
Załączniki
PlikOpis
Reddev Zawiadomienie o pośrednim nabyciu akcji Netii.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-04-23Grzegorz BartlerCzłonek Zarządu
2021-04-23Andrzej AbramczukPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:NETIA SA
Nazwa skrócona jednoskti:NETIA
Adres:Poleczki 13, 02-822 Warszawa
Telefon:668808884
Fax:330-23-23
Email:inwestor@netia.pl
www:www.netia.pl
NIP:526-02-05-575
REGON:011566374

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
tszhtoul
ztxsvfkt
giuocwmj
dtcrxgbk
uhwcdoyw

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat