PARTNER SERWISU
ejoiwxsc

Podpisanie znaczącej umowy - komunikat spółki NICOGAMES (nicogames) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiNICOGAMES
Nazwa skrócona jednostkiNGS
Numer w roku:26/2013
Rok bieżący:2013
Zarząd Nicolas Games S.A. z siedzibą w Katowicach informuje, że w dniu 27 maja 2013 podpisał z firmą UIG Entertainment GmbH z Monachium umowę w sprawie udzielenia licencji na dystrybucję i produkcję gry Afterfall InSanity (PC) na terenie Niemiec, Austrii i Szwajcarii oraz USA i Kandy w niemieckiej oraz angielskiej wersji językowej. Obecna umowa zastąpiła umowę z firmą Lace Mamba w zakresie wymienionych terytoriów. Umowa jest elementem ralizacji strategii Nicolas Games S.A w zakresie rozwoju marki Afterfall na rynkach światowych. Podstawa Prawna: § 3 ust. 2 pkt. 2) Załącznika nr 1 do Uchwały Nr 733/2009 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 18 grudnia 2009 r. \"Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.\"

Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2013-05-27 23:31:08 Tomasz Majka Prezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
aqrkuifp
eszzrecg
mtxjbtea
flitmxcn
bwaxlewm

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat