eorraxei
Advertisement
PARTNER SERWISU
boctzoru

Uchwały podjęte przez NWZ Spółki w dniu 02.07.2015r. - komunikat spółki NOVITA SA (novita) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr32/15
Data sporządzenia:2015-07-02
Skrócona nazwa emitenta
NOVITA
Temat
Uchwały podjęte przez NWZ Spółki w dniu 02.07.2015r.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd "Novita" Spółka Akcyjna z siedzibą w Zielonej Górze (dalej Spółka ) przekazuje do wiadomości uchwały podjęte przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki (dalej "NWZ"), które odbyło się w dniu 02 lipca 2015 roku. Podjęte przez NWZ uchwały stanowią załącznik do niniejszego raportu.
Podstawa prawna: § 38 ust. 1 pkt 7) rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. z 2014 r., poz. 133 tj. z późn. zm.).
Załączniki
PlikOpis
Uchwały podjęte przez NWZ Novity z dnia 02 lipca 2015 roku.pdfUchwały podjęte przez NWZ Novity z dnia 02.07.2015 r.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-02Radosław MuziołPrezes Zarządu
2015-07-02Małgorzata ChołostProkurent


Nazwa jednostki:NOVITA SA
Nazwa skrócona jednoskti:NOVITA
Adres:ul. Dekoracyjna 3, 65-722 Zielona Góra
Telefon:068 456 12 01
Fax:068 456 13 51
Email:novita@novita.com.pl
www:www.novita.com.pl
NIP:929-009-40-94
REGON:970307115

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
zbyllwdd
rdcntqoi
Prezentacja inwestorska Grupy Klepsydra - 11 września 2025 r.
qyjtehsx
ifbwpsvr

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat