PARTNER SERWISU
onctoilz

zbycie akcji przez Piotra Krawczyka na rzecz Michała Krawczyka - komunikat spółki POLMAN SPÓŁKA AKCYJNA (polman) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr11/2024
Data sporządzenia:2024-07-09
Skrócona nazwa emitenta
POLMAN S.A.
Temat
Dwa zawiadomienia w trybie art. 69 ustawy o ofercie publicznej
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Spółki POLMAN S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka) informuje, iż w dniu 9 lipca 2024 r. do Spółki wpłynęły dwa zawiadomienia sporządzone w trybie art. 69 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, dotyczące zmiany udziału w ogólnej liczbie głosów przez Pana Piotra Krawczyka i Pana Michała Krawczyka.

W załączeniu Zarząd przekazuje treść zawiadomień.
Załączniki
PlikOpis
FormularzA PK .pdfZawiadomienie Piotr Krawczyk
FormularzA MK .pdfZawiadomienie Michał Krawczyk
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-07-09Mariusz NowakPrezes ZarząduMariusz Nowak


Nazwa jednostki:POLMAN SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:POLMAN S.A.
Adres:Na Skraju 68, 02-197 Warszawa
Telefon:+48 22 720 02 77
Fax:+48 22 720 02 77
Email:sekretariat@polman.pl
www:www.polman.pl
NIP:1180031958
REGON:012110950

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
kbeozhzr
vjnlcawi
odwnmdih
puzinsnm
gfhkdvlg

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat