| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 7 | / | 2025 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2025-06-10 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Zawarcie umowy na roboty budowlane | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Zarząd spółki TAMEX Obiekty Sportowe S.A. (dalej: Tamex, Spółka), informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał podpisaną umowę podwykonawczą ze spółką Strabag sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie (Generalny Wykonawca).
Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Spółkę jako podwykonawca, na rzecz Generalnego Wykonawcy, określonych w umowie robót budowlanych, w ramach realizacji kontraktu pn Budowa hali lekkoatletycznej i strzelectwa sportowego na terenie kompleksu sportowego Zawisza przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy .
Wartość kontraktu określona w umowie wynosi 10 120 378,5 zł brutto. Termin realizacji zadania został określony do dnia 15 stycznia 2026 r.
Szczegółowe warunki przedmiotowej umowy i ryzyka z nią związane, nie odbiegają od powszechnie stosowanych na rynku warunków, dla tego rodzaju umów.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2025-06-10 | Edyta Sobecka | Prezes Zarządu | | |
| | | | | |