mquzxgop
PARTNER SERWISU

Informacja o transakcjach osoby powiązanej z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze, otrzymana w trybie art. 19 ust. 1 MAR - komunikat spółki UNIMOT SPÓŁKA AKCYJNA (unimot) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr25/2018
Data sporządzenia:2018-05-24
Skrócona nazwa emitenta
UNIMOT S.A.
Temat
Informacja o transakcjach osoby powiązanej z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze, otrzymana w trybie art. 19 ust. 1 MAR
Podstawa prawna
Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Treść raportu:
Zarząd Unimot S.A. z siedzibą w Zawadzkiem ("Spółka", "Emitent") informuje, że otrzymał powiadomienie o transakcjach na akcjach Emitenta, przesłane na podstawie art. 19 ust. 1 rozporządzenia MAR, od spółki Unimot Express sp. z o.o., osoby blisko związanej z osobami pełniącymi obowiązki zarządcze w Spółce, panem Adamem Sikorskim Przewodniczącym Rady Nadzorczej Emitenta i panem Bogusławem Satławą Członkiem Rady Nadzorczej Emitenta.

Treść powiadomienia znajduje się w załączniku do raportu bieżącego.

Postawa prawna: Art. 19 ust. 3 MAR - informacja o transakcjach wykonywanych przez osoby pełniące obowiązki zarządcze.
Załączniki
PlikOpis
notyfikacja UE 20180523.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-05-24Maciej Szozda Prezes Zarządu


Nazwa jednostki:UNIMOT SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:UNIMOT S.A.
Adres:Świerklańska 2 a, 47-120 Zawadzkie
Telefon:+48 (77) 461 65 48
Fax:+48 (77) 461 64 96
Email: ug@unimot.pl
www:www.unimot.pl
NIP:7561967341
REGON:1603842260000

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE unimot
  • Hossa zbrojeniowa na GPW. Ponad 20 giełdowych spółek powalczy o kontrakty
    Hossa zbrojeniowa na GPW. Ponad 20 giełdowych spółek powalczy o kontrakty

    Od 2022 r. w Polsce wydatki na obronność rosną w zawrotnym tempie. Według szacunków, ich wartość w 2025 r. może sięgnąć 186,6 mld zł, co daje równowartość ok. 4,7 proc. PKB. Hossa w zbrojeniówce odbiła się szerokim echem także na GPW, gdzie do wąskiego grona firm współpracujących z wojskiem czy służbami mundurowymi, dołączyła rzesza nowych firm uzbrojonych w świeżo stworzone strategie i listy intencyjne.

  • Unimot liczy na dywidendę z zysku za 2025 rok
    Unimot liczy na dywidendę z zysku za 2025 rok

    Wiceprezes Unimotu zapowiada, że mimo kilku miesięcy do końca roku spółka nie widzi zagrożeń dla wypłaty dywidendy z zysku za 2025 r. W I półroczu wypracowała ponad dwukrotnie wyższy wynik netto niż rok wcześniej.


jlbanoym
jxeawtkg
xgibggfq
vfbsurlr
dbbmlpvc

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat