tykciqok
PARTNER SERWISU

kandydatura do RN - komunikat spółki VIGO PHOTONICS SPÓŁKA AKCYJNA (vigophotn) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr17/2025
Data sporządzenia:2025-06-11
Skrócona nazwa emitenta
VIGO PHOTONICS S.A.
Temat
ZGŁOSZENIE KANDYDATA NA CZŁONKA RADY NADZORCZEJ
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
ZGŁOSZENIE KANDYDATA NA CZŁONKA RADY NADZORCZEJ
Raport bieżący numer 17 z dnia 11 czerwca 2025 roku.
Zarząd emitenta VIGO Photonics S.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim (dalej jako: Emitent ) niniejszym informuje, że w dniu 10 czerwca 2025 roku wpłynęło do Emitenta od Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego Allianz Polska S.A. będącego akcjonariuszem Emitenta, zgłoszenie kandydatury na Członka Rady Nadzorczej Emitenta Pana Waldemara Maja. Zgłoszenie wpłynęło w związku ze zwołanym na dzień 23 czerwca 2025 roku Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniem Emitenta oraz punktem porządku obrad przewidującym podjęcie uchwał w sprawie wyborów Członków Rady Nadzorczej na nową kadencję. Do przedmiotowego zgłoszenia zostały załączone CV kandydata oraz zgoda na kandydowanie do Rady Nadzorczej wraz z oświadczeniem. Zgłoszenie kandydatury, CV oraz zgoda na kandydowanie wraz z oświadczeniem stanowią załączniki do niniejszego raportu.
Podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt 2a) ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu.
Załączniki
PlikOpis
VIGO_Oświadczenie_kandydata_RN_2025.pdf
W_Maj_Polski_CV.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-06-11Łukasz Piekarski
Członek Zarządu
2025-06-11Marcin SzromCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:VIGO PHOTONICS SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:VIGO PHOTONICS S.A.
Adres:Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Telefon:+48 22 733 54 00
Fax:+48 22 666 01 59
www:www.vigo.com.pl
NIP:527-020-73-40
REGON:010265179

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE vigophotn
  • Hossa w kosmosie i na kursach akcji kilku polskich spółek z sektora space
    Hossa w kosmosie i na kursach akcji kilku polskich spółek z sektora space

    Polska branża kosmiczna przeżywa złoty okres. Miniaturyzacja technologii, tańsze loty orbitalne i rosnące inwestycje w bezpieczeństwo sprawiły, że przemysł kosmiczny wchodzi w fazę dynamicznej komercjalizacji. Na tej fali rosną także polskie spółki – Creotech Instruments, Scanway i SatRev – które budują kompetencje w segmencie mikrosatelitów i systemów obserwacji Ziemi, stając się częścią globalnego megatrendu w sektorze space.

  • Vigo Photonics zwiększyło przychody o 49 proc. w III kwartale 2025
    Vigo Photonics zwiększyło przychody o 49 proc. w III kwartale 2025

    Vigo Photonics odnotowało 48,5-proc. wzrost przychodów w III kwartale 2025 roku do 23,28 mln zł. Spółka utrzymuje silne tempo wzrostu sprzedaży i dwukrotnie większy portfel zamówień niż rok wcześniej.


wsiihkwz
bljnkyej
itimbjcu
Komunikaty ESPI/EBI Vigo Photonics SA

ZOBACZ TAKŻE:
Wiadomości | Akcjonariat | Wyniki finansowe
Analiza fundamentalna | Analiza techniczna | Wycena akcji

jygakwib
luppifsh

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat