PARTNER SERWISU
hnmcdfpj

WZ - wykaz akcjonariuszy - komunikat spółki VOOLT SPÓŁKA AKCYJNA (voolt) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr2/2025

Data sporządzenia: 2025-06-17
Skrócona nazwa emitenta
VOOLT S.A.
Temat
Wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki VOOLT S.A. w dniu 17 czerwca 2025 roku
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Treść raportu:
Zarząd VOOLT S.A. z siedzibą w Warszawie ( Spółka ) przekazuje do publicznej wiadomości wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki VOOLT S.A. w dniu 17 czerwca 2025 roku:
Novavis Group Spółka Akcyjna
liczba zarejestrowanych akcji na ZWZA: 4 780 000
liczba głosów z zarejestrowanych akcji: 4 780 000
procentowy udział w liczbie głosów obecnych na ZWZA: 99,9998%
procentowy udział w ogólnej liczbie głosów: 56,76%
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-06-17Marek StachuraPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:VOOLT SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:VOOLT S.A.
Adres:UL. BONIFACEGO 92/6, 02-940 WARSZAWA
Telefon:+48 22 441 17 19
Fax:+48 22 628 11 03
Email:biuro@voolt.pl
www:www.voolt.pl
NIP:521-362-91-96

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
ejifwpip
fjnaathu
uldppqgz
pxbfyxyf
rkocsmus

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat