pixelg
Konrad Pawełczyk - prezes zarządu, Sebastian Pawełczyk – przewodniczący RN – RetroCegla.pl (Retro SA)
AD.bx ad0a
AD.bx ad0b

Czat inwestorski z założycielami RetroCegla.pl i spółki Retro SA

Możliwość zadawania pytań od: 06.04.2021, godziny 11:00
Konrad Pawełczyk - prezes zarządu, Sebastian Pawełczyk – przewodniczący RN – RetroCegla.pl (Retro SA) - start 14 kwietnia, godz. 11:00 Konrad Pawełczyk - prezes zarządu, Sebastian Pawełczyk – przewodniczący RN – RetroCegla.pl (Retro SA)

W środę 14 kwietnia, o godz. 11:00 odbędzie się czat inwestorski z założycielami RetroCegla.pl i spółki Retro SA. Tematem spotkania będzie omówienie strategii rozwoju spółki i związana z tym emisja akcji oraz planowany debiut na rynku NewConnect.

RetroCegła.pl to działająca od 2014 r. marka odpowiadająca na zmieniające się trendy w architekturze, w obszarze naturalnych dekoracji ściennych i elewacyjnych. W tym czasie zbudowała w Polsce pozycję lidera rynku płytek wykonywanych ze starych cegieł, pozyskanych z historycznych budynków.

Produkty marki retrocegla.pl trafiły już do ponad 10 000 inwestycji, głównie w Polsce, ale także w Niemczech, Czechach, Szwecji, Austrii, Szwajcarii, Francji, Belgii, Holandii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, a nawet Japonii.

Retro SA doszło do momentu, w którym wcześniejszy, przemysłowy start-up, stał się skalowalnym biznesem, gotowym do ekspansji. Spółka z emisji akcji planuje pozyskać około 4 mln złotych, które przeznaczy na robotyzację linii produkcyjnej i rozwój swojej sieci sprzedaży na rynkach zagranicznych. Jeszcze jeszcze w tym roku planuje zadebiutować na NewConnect. Więcej informacji na: https://retrocegla.pl/emisja-akcji/

Zadaj pytanie
Zadaj swoje pytanie poniżej.
Pytanie:
Pseudonim:
AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,35% +31 869,56 zł 51 869,56 zł
Ostatnio zaktualizowane dane
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło


Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy