PARTNER SERWISU
mahmpnwc

kupno akcji przez Aviva Investors Poland TFI SA - komunikat spółki 11 BIT STUDIOS SPÓŁKA AKCYJNA (11BIT) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr1/2019

Data sporządzenia: 2019-01-02
Skrócona nazwa emitenta
11 BIT STUDIOS S.A.
Temat
Przekroczenie progu 5 proc. w głosach na Walne Zgromadzenie
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd 11 bit studios S.A. (dalej Spółka ) informuje, że w dniu 2 stycznia 2019 roku wpłynęło do Spółki zawiadomienie złożone przez Aviva Investors Poland TFI S.A. o następującej treści:
"Działając na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1) w związku z art. 87 ust. 1 pkt 2) lit. a) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 512 z późn. zm.; dalej: Ustawa ), Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (dalej Towarzystwo , działając:
w imieniu zarządzanego funduszu inwestycyjnego Aviva Investors Funduszu Inwestycyjnego Otwartego (dalej Fundusz )
niniejszym informuje, że w wyniku transakcji kupna akcji spółki 11 bit studios S.A. (dalej Spółka ), dokonanej w dniu 20 grudnia 2018 r. zwiększył się poziom zaangażowania Funduszu w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

W konsekwencji ww. zdarzenia, zgodnie z art. 69 ust.4 pkt 3) Ustawy, Fundusz posiada 115 839 akcji Spółki stanowiących 5,06% kapitału zakładowego Spółki uprawniających do 115 839 sztuk głosów, które stanowią 5,06% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Przed ww. zmianą, zgodnie z art. 69 ust.4 pkt 2) Ustawy, Fundusz posiadał 113 709 sztuk akcji Spółki, stanowiących 4,97% kapitału zakładowego Spółki, uprawniających do 113 709 głosów, co stanowiło 4,97% ogólnej liczny głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Zgodnie z art. 69 ust.4 pkt 5) i 6) Ustawy Towarzystwo informuje, że Fundusz nie posiada podmiotów zależnych będących w posiadaniu akcji lub praw do akcji Spółki oraz, że nie występują także osoby, o których mowa w art. 87 ust. 1 pkt 3) lit. c Ustawy.

Zgodnie z art. 69 ust. 4 pkt 7) liczba głosów z akcji obliczona w sposób określony w art. 69b ust.2 Ustawy, do których nabycia są uprawnione lub zobowiązane Fundusz jako posiadacz instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b Ust. 1 pkt 1) Ustawy, oraz instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69b Ust. 1 pkt 2) Ustawy wynosi 0.

Zgodnie z art. 69 ust.4 pkt 8) Ustawy liczba głosów z akcji, obliczona w sposób określony w art. 69b ust.3 ustawy, do których w sposób pośredni lub bezpośredni odnoszą się instrumenty finansowe, o których mowa w art. 69b ust.1 pkt 2) Ustawy wynosi 0.

Zgodnie z art. 69 ust.4 pkt 9) ustawy, łączna suma głosów Funduszu wskazanych na podstawie art. 69 ust.4 pkt 2), 7) i 8) Ustawy wynosiła 113 709 głosów co stanowiło 4,97% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-01-02Grzegorz MiechowskiPrezes Zarządu
2019-01-02Przemysław MarszałCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:11 BIT STUDIOS SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:11 BIT STUDIOS S.A.
Adres:Brechta 7, 03 - 472 Warszawa
Telefon:22 243 40 04
Fax:22 243 39 95
Email:biuro@11bitstudios.com
www:www.11bitstudios.com
NIP:1182017282
REGON:142118036

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE 11BIT

jldlanjv
htwzsbgn
wdltrtbx
jsrqaswa
fvnxfjlx

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat