PARTNER SERWISU
bmjfgpel

powołanie wiceprezesa zarządu - komunikat spółki ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA (alior) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr17/2025
Data sporządzenia:2025-04-22
Skrócona nazwa emitenta
ALIOR BANK S.A.
Temat
Powołanie Członka Zarządu Alior Bank S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Alior Bank S.A. ( Bank ) informuje, że Rada Nadzorcza Banku powołała w dniu 22 kwietnia 2025 r., ze skutkiem od dnia 5 maja 2025 r. Panią Beatę Stawiarską w skład Zarządu Banku trzyletniej VI kadencji wspólnej, która rozpoczęła się z dniem 1 stycznia 2024 r., na stanowisko Wiceprezes Zarządu Banku.

Życiorys Pani Beaty Stawiarskiej stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, Pani Beata Stawiarska nie wykonuje działalności konkurencyjnej wobec Banku, jak i nie uczestniczy w podmiotach konkurencyjnych jako wspólnik spółek cywilnych, osobowych, ani też jako członek organów spółek kapitałowych lub innych, konkurencyjnych osób prawnych.
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, Pani Beata Stawiarska nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie przepisów ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Podstawa prawna: § 5 pkt 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. 2018 poz.757).

Załączniki
PlikOpis
Zalacznik_do_raportu_biezacego_17_2025.pdfŻyciorys Pani Beaty Stawiarskiej
Attachment_to_the_current_report_17_2025.pdfA biographical note of Ms. Beata Stawiarska
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-04-22Zdzisław WojteraWiceprezes Zarządu Banku
2025-04-22Dominik ProkopDyrektor Departamentu Relacji Inwestorskich i Nadzoru Właścicielskiego


Nazwa jednostki:ALIOR BANK SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ALIOR BANK S.A.
Adres:Łopuszańska 38D, 02-232 WARSZAWA
Telefon:22 555 22 22
Fax:22 555 23 23
Email:ir@alior.pl
www:www.aliorbank.pl
NIP:107-001-07-31
REGON:141387142

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE alior
  • Odreagowanie na bankach, w grze Alior, Torpol i Polimex
    Odreagowanie na bankach, w grze Alior, Torpol i Polimex

    Początek tygodnia upływa pod znakiem odreagowania piątkowej dużej przeceny na giełdowych bankach. W centrum uwagi są również spółki wynikowe. Szeroki rynek czeka natomiast na impulsy z USA. Rano nastroje na GPW lekko poprawiają również dobre dane z polskiej gospodarki.

  • Alior Bank: Koszty pod kontrolą, nie przewiduje wzrostu rezerw na hipoteki CHF
    Alior Bank: Koszty pod kontrolą, nie przewiduje wzrostu rezerw na hipoteki CHF

    Alior Bank spodziewa się stabilizacji kosztów operacyjnych w kolejnych kwartałach oraz nie zakłada wzrostu rezerw na ryzyko prawne związane z kredytami hipotecznymi w CHF. Bank utrzymuje silną pozycję kapitałową i liczy na możliwość wypłaty dywidendy.


ttyocclu
mqyuxjdg
nzxyfpxj
qlquallf
dahricvg

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat