frsisutn
Advertisement
PARTNER SERWISU
dfvmnusv

zawarcie umowy na rozwój systemu ZMS w Tauron Dystrybucja SA - komunikat spółki APATOR SA (apator) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr8/2025

Data sporządzenia: 2025-03-12
Skrócona nazwa emitenta
APATOR
Temat
Zawarcie umowy na rozwój systemu ZMS w Tauron Dystrybucja SA
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Apator SA informuje, że spółka zależna Apator Rector Sp. z o.o. zawarła umowę z Tauron Dystrybucja SA ("TD") o wartości 45 mln zł netto. Umowa dotyczy świadczenia w latach 2025-2028 usług serwisu, wsparcia i rozwoju systemu informatycznego do Zarządzania Majątkiem Sieciowym (ZMS) wdrożonego w TD.

Warunki umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach, w tym w zakresie kar umownych.

System Zarządzania Majątkiem Sieciowym wspiera funkcjonowanie Operatora Systemu Dystrybucji w obszarze kompleksowego zarządzania infrastrukturą i procesami biznesowymi, a także stanowi kompleksową, zdigitalizowaną bazę informacji o sieci.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-03-12Maciej WyczesanyPrezes Zarządu
2025-03-12Łukasz ZaworskiCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:APATOR SA
Nazwa skrócona jednoskti:APATOR
Adres:Gdańska 4A lok C4, 87-100 Toruń
Telefon:56 6191271
Fax:56 6191274
Email:apator@apator.com.pl
www:apator.com.pl
NIP:8790166896
REGON:870037630

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE apator

lyulxeyl
qsjdikrk
Prezentacja inwestorska Grupy Klepsydra - 11 września 2025 r.
vponogvw
sfkvadqq

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat