| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 14 | / | 2024 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2024-05-08 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| ASBISc | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy ASBISc Enterprises Plc w dniu 08 maja 2024 r. | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
| Rada Dyrektorów ASBISc Enterprises Plc ( Spółka ) niniejszym informuje, że na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki ("ZWZA ), które odbyło się w dniu 08 maja 2024 r., akcjonariuszami posiadającymi co najmniej 5% głosów na ZWZA była:
1. Spółka KS Holdings Ltd., której przysługiwało 20.443.127 głosów z posiadanych akcji, co stanowiło 79,40% liczby głosów na ZWZA oraz odpowiadało 36,83% ogólnej liczby głosów w Spółce na dzień ZWZA.
2. Fundacja Zbigniewa Juroszka Fundacja Rodzinna łącznie z podmiotem dominującym i podmiotami powiązanymi, którym z posiadanych akcji Spółki przysługiwało 2.814.625 głosów na WZA, co stanowiło 10,93% ogólnej liczby głosów obecnych na WZ oraz 5,07% ogólnej liczby głosów w Spółce na dzień odbycia Walnego Zgromadzenia.
Na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy ASBISc Enterprises Plc reprezentowanych było łącznie 25.745.559 akcji.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2024-05-08 | Constantinos Tziamalis | Wiceprezes Grupy ASBIS | | |
| | | | | |