PARTNER SERWISU
owuiurnq

WZ - zwołanie walnego, projekty uchwał - komunikat spółki B-Act Spółka Akcyjna (bact) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr11/2025
Data sporządzenia:2025-05-09
Skrócona nazwa emitenta
B-Act S.A.
Temat
Ogłoszenie o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 05.06.2025 r. wraz z projektami uchwał
Podstawa prawna
Inne uregulowania
Treść raportu:
Zarząd Spółki niniejszym informuje o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia na dzień 5 czerwca 2025 r. o godz. 10:00 w Bydgoszczy przy ul. Karola Marcinkowskiego 11/2, w Kancelarii Notarialnej Ewy Opara. W załączeniu pełna treść ogłoszenia, projekty uchwał, formularz do głosowania przez pełnomocnika oraz proponowane zmiany Statutu Spółki.
Załączniki
PlikOpis
B-ACT Formularz do głosowania.pdfZał. 1 - Formularz do głosowania
B-ACT Uchwały.pdfZał. 2 - Uchwały
B-ACT_Ogłoszenie WZA.pdfZał. 3 - Ogłoszenie WZA
Proponowane zmiany treści Statutu Spółki.pdfZał. 4 - Proponowane Zmiany treści Statutu Spółki
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-05-09Adam BiałachowskiPrezes ZarząduAdam Białachowski


Nazwa jednostki:B-Act Spółka Akcyjna
Nazwa skrócona jednoskti:B-Act S.A.
Adres:Ignacego Paderewskiego 24, 85-075 Bydgoszcz
Telefon:(52) 321 25 49
Email:hq@b-act.com.pl
www:www.b-act.com.pl
NIP:5542415384
REGON:092927225

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE bact

ikyfmild
iyscnlzb
lrzwimrd
yavtjsnr

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat