| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | | |
|
| | Raport bieżący nr | 7 | / | 2015 | |
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2015-04-22 | | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | | | |
| BIPROMET S.A. | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Uchwała Zarządu GPW w sprawie zawieszenia obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami spółki Bipromet S.A. | |
| Podstawa prawna | | | | | | | | |
| Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
| |
| | | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
|
Zarząd BIPROMET S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym powziął wiadomość o podjęciu w dniu 21 kwietnia 2015 r. przez Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ( GPW ) uchwały nr 362/2015 w sprawie zawieszenia obrotu na Głównym Rynku GPW akcjami spółki BIPROMET S.A. w związku z przekazanym zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu akcji spółki BIPROMET S.A.
Zarząd GPW postanowił, że zawiesza obrót akcjami BIPROMET S.A., oznaczonymi kodem PLBPRMT00011 , począwszy od dnia 22 kwietnia 2015 r.
Ponadto Zarząd GPW postanowił, że:
1. Zlecenia maklerskie na akcje spółki BIPROMET S.A., przekazane na giełdę, a nie zrealizowane do dnia 21 kwietnia 2015 r. (włącznie), tracą ważność po zakończeniu sesji giełdowej w tym dniu;
2. Zlecenia maklerskie na akcje spółki BIPROMET S.A. począwszy od dnia 22 kwietnia 2015 r. nie będą przyjmowane.
| |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | | |
| PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2015-04-22 | Zbigniew Przebindowski | Prezes Zarządu | | |
| 2015-04-22 | Maria Sowiak | Członek Zarządu | | |
| | | | | |