PARTNER SERWISU
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Call2Action S.A. w upadłości likwidacyjnej w dniu 28 czerwca 2013 roku. - komunikat spółki CALL2ACTION SPÓŁKA AKCYJNA (c2a) - komunikat ESPI
Komunikat spółki
RAPORT BIEŻĄCY
|
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO |
|
|
|
|
Raport bieżący nr |
3 |
/ |
2013 |
|
|
|
|
Data sporządzenia: |
2013-07-01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Skrócona nazwa emitenta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C2A |
|
|
Temat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Call2Action S.A. w upadłości likwidacyjnej w dniu 28 czerwca 2013 roku. |
|
|
Podstawa prawna |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
|
|
|
Treść raportu: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Działając na podstawie art. 70 pkt 3 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych Zarząd Call2Action Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej (dalej: "Spółka") przekazuje wykaz akcjonariuszy Spółki posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 28 czerwca 2013 roku.
1.Szymon Pikula, któremu przysługiwało 41.391.338 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowiło 59,72% głosów na tym walnym zgromadzeniu oraz 51,07% w ogólnej liczbie głosów.
2.Impera Capital S.A., któremu przysługiwało 27.748.000 głosów na walnym zgromadzeniu, co stanowiło 40,04% głosów na tym walnym zgromadzeniu oraz 34,23% w ogólnej liczbie głosów.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ |
|
|
Data |
Imię i Nazwisko |
Stanowisko/Funkcja |
Podpis |
|
|
2013-07-01 |
Magdalena Żurawska
|
Prezes Zarządu |
Magdalena Żurawska |
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa jednostki: | CALL2ACTION SPÓŁKA AKCYJNA |
Nazwa skrócona jednoskti: | C2A |
Adres: | Świętokrzyska 18, 00-052 Warszawa |
Telefon: | (22) 829 94 63 |
Fax: | (22) 829 94 62 |
Email: | sekretariat@call2action.pl |
www: | www.call2action.pl |
NIP: | 5252420307 |
REGON: | 141318419 |
Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
×
FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl
Sprawdź
Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.
Dostosuj Ukryj komunikat