PARTNER SERWISU
ascgaqpo

WZ - podjęte uchwały: pokrycie straty, zmiana statutu, powołanie członka RN - komunikat spółki ZESPÓŁ ELEKTROCIEPŁOWNI WROCŁAWSKICH KOGENERACJA SA (kogenera) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr19/2025
Data sporządzenia:2025-06-04
Skrócona nazwa emitenta
KOGENERA
Temat
Uchwały Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. z dnia 4 czerwca 2025 roku
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Spółki Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. podaje do wiadomości treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 4 czerwca 2025 roku wraz z informacją o liczbie akcji, z których oddano ważne głosy oraz procentowym udziale tychże akcji w kapitale zakładowym, łącznej liczbie ważnych głosów, w tym liczbie głosów za , przeciw i wstrzymujących się .
Zgromadzenie nie odstąpiło od rozpatrywania któregokolwiek z punktu zaplanowanego porządku obrad. Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że podczas obrad w dniu 4 czerwca 2025 r. nie zostały zgłoszone przez Akcjonariuszy jakiekolwiek sprzeciwy do podjętych uchwał.

Szczegółowa podstawa prawna: § 19 ust. 1 pkt 6 i 9 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim z dnia 29 marca 2018 r.
Załączniki
PlikOpis
Zal.1_rb19_Uchwały ZWZ_04.06.2025.pdfUchwały ZWZ - 4.06.2025 r.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-06-04Dariusz WitkowskiPrezes Zarządu
2025-06-04Krzysztof WrzesińskiWiceprezes Zarządu


Nazwa jednostki:ZESPÓŁ ELEKTROCIEPŁOWNI WROCŁAWSKICH KOGENERACJA SA
Nazwa skrócona jednoskti:KOGENERA
Adres:ul. Łowiecka 24, 50-220 Wroclaw
Telefon:071 32 38 100
Fax:071 3293521
Email:kogeneracja@kogeneracja.com.pl
www:www.kogeneracja.com.pl
NIP:896-000-00-32
REGON:931020068

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE KOGENERA

zkunkhzd
olabihlz
phzcjvxw
pwtfvokc
kwijcbem

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat