PARTNER SERWISU
qhajabnx

sprzedaż akcji przez Nationale-Nederlanden PTE SA - komunikat spółki ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA (mlsystem) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr47/2024
Data sporządzenia:2024-12-31
Skrócona nazwa emitenta
ML SYSTEM S.A.
Temat
Zawiadomienie o zmianie stanu posiadania akcji
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd ML System S.A. ( Spółka , Emitent ) przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu bieżącego otrzymane w dniu 31 grudnia 2024 r. zawiadomienia sporządzone na podstawie art. 69 i art. 87 ust. 1 pkt 2b ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, o zmianie stanu posiadania akcji Emitenta przez fundusze zarządzane przez Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. z siedzibą w Warszawie.
Załączniki
PlikOpis
2024_PTE_122.pdfZawiadomienie 122
2024_PTE_123.pdfZawiadomienie 123
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2024-12-31Edyta Stanek Prezes Zarządu


Nazwa jednostki:ML SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:ML SYSTEM S.A.
Adres:Zaczernie 190G, 36-062 Zaczernie
Telefon:+48 17 7788266
Fax:+48 17 853 58 77
Email:sekretariat@mlsystem.pl
www:www.mlsystem.pl
NIP:5170204997
REGON:180206288

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE mlsystem

hqmlqrmo
jzwwbnld
jvngceqf
vwcfrkls
tcubwdqk

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat