| | | | | | | | | | | |
| KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO | |
| | | | | | | | | | | |
|
| | | Raport bieżący nr | 21 | / | 2024 | | | |
| | | | | | | | | | | |
| Data sporządzenia: | 2024-07-08 | | | | | | | | |
| | | | | | | | | |
| Skrócona nazwa emitenta | | | | | | | |
| STALEXPORT AUTOSTRADY | |
| | | | | | | | | | |
| Temat | | | | | | | | | | |
| Informacje uzupełniające dotyczące nowego członka Rady Nadzorczej powołanego przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 19 czerwca 2024 roku | |
| Podstawa prawna | | | | | | | |
| Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
| |
| | | | | | | | | | | |
| Treść raportu: | | | | | | | | | |
|
Działając na podstawie § 5 pkt. 5 oraz § 10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (dalej: Rozporządzenie) oraz w nawiązaniu do raportu bieżącego numer 19/2024 z dnia 19 czerwca 2024 roku, Zarząd Stalexport Autostrady S.A. (dalej: Emitent) informuje, że zgodnie ze złożonym oświadczeniem Pan Massimo Di Casola:
a) prowadzi inną działalność wykonywaną poza przedsiębiorstwem Emitenta, tj.:
w Mundys S.p.A. (dawniej Atlantia), pełniąc funkcję dyrektora inwestycyjnego ds. dróg płatnych (L-2)
jako członek Rady Dyrektorów Grupo Costanera i jej koncesjonariuszy (Chile),
jako członek Rady Dyrektorów Autostrade Holding do Sur (Chile),
jako członek Rady Dyrektorów Los Lagos (Chile),
jako członek Rady Nadzorczej VIA4 S.A. (spółki zależnej Emitenta),
jako wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Stalexport Autostrada Małopolska S.A. (spółki zależnej Emitenta),
która nie jest w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Emitenta konkurencyjna;
b) nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej;
c) nie uczestniczy w konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu;
d) nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym.
W załączniku do niniejszego raportu bieżącego znajduje się CV Pana Massimo Di Casola po korekcie tłumaczenia z języka angielskiego na język polski.
Podstawa prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt. 2 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
| |
| | | | | | | | | | |
| Załączniki | | | | | | | | | | |
| Plik | Opis | |
| MASSIMO DI CASOLA_CV (PL po korekcie).pdf | | |
| | | | | | | | | | | |
| | | | | |
|
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |
| Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | |
| 2024-07-08 | Andrzej Kaczmarek | Prezes Zarządu | | |
| 2024-07-08 | Mariusz Serwa | Wiceprezes Zarząd, Dyrektor Finansowy | | |
| 2024-07-08 | Stefano Bonomolo | Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny | | |
| | | | | |