Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA - start 30 marca 14.00 - czat inwestorski - StockWatch.pl - akcje i notowania giełdowe, informacje raporty analizy i wyceny spółek, GPW i New Connect
AD.bx ad0a
X
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA - start 30 marca 14.00

Adam Kiciński i Piotr Nielubowicz - Zarząd CD Projekt SA - start 30 marca 14.00 CD Projekt SA
Planowana data rozpoczęcia: 30.03.2017, godziny 09:00
W czwartek, 30 marca 2017 r. o godzinie 14:00 odbędzie się czat inwestorski z przedstawicielami Zarządu CD PROJEKT S.A.: Adamem Kicińskim, Prezesem Spółki i Piotrem Nielubowiczem, Wiceprezesem ds. finansowych. Tematem spotkania będzie omówienie wyników finansowych Spółki za 2016 r.

Grupa Kapitałowa CD PROJEKT działa w dynamicznie rozwijającej się branży elektronicznej rozrywki – gier wideo. Grupa prowadzi działalność operacyjną w dwóch kluczowych segmentach – CD PROJEKT RED i GOG.com. Produkcja gier komputerowych realizowana jest przez studio CD PROJEKT RED, dewelopera gier wideo z gatunku RPG znanego przez fanów gier na całym świecie dzięki Wiedźminowi - trylogii opartej na powieści Andrzeja Sapkowskiego. W 2016 r. Spółka wydała drugie rozszerzenie do Wiedźmina 3: Dziki Gon - Krew i Wino oraz Wiedźmina 3: Dziki Gon w Edycji Gry Roku zawierającej podstawową wersję gry, 2 rozszerzenia oraz 16 darmowych DLC.

Obecnie CD PROJEKT RED koncentruje się na pracach nad ogłoszonymi już projektami - GWINTEM: Wiedźmińską Grą Karcianą, sieciową grą F2P (Free to Play) z opcjonalnymi mikropłatnościami oraz nad grą Cyberpunk 2077.

Segment GOG.com w Grupie Kapitałowej CD PROJEKT odpowiada działalności prowadzonej w ramach serwisu GOG.com – jednej z najpopularniejszych na świecie platform globalnej cyfrowej dystrybucji.


logo Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
logo

Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanieoff Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d