Błażej Szaflik, prezes zarządu i Karolina Koszuta, członek zarządu Carbon Studio SA - strat 19 marca o godz. 12:00 - czat inwestorski - StockWatch.pl - portal informacyjno-analityczny poświęcony inwestycjom na polskiej giełdzie i rynkach globalnych.
AD.bx ad0a
StockWatch.pl
AD.bx ad0b

Błażej Szaflik, prezes zarządu i Karolina Koszuta, członek zarządu Carbon Studio SA - strat 19 marca o godz. 12:00

Możliwość zadawania pytań od: 15.03.2019, godziny 00:00
Błażej Szaflik, prezes zarządu i Karolina Koszuta, członek zarządu Carbon Studio SA - strat 19 marca o godz. 12:00 Błażej Szaflik, prezes zarządu i Karolina Koszuta, członek zarządu Carbon Studio SA
We wtorek 19 marca o godz. 12:00 rozpocznie się czat z Błażejem Szaflikiem, prezesem zarządu i Karoliną Koszutą, członkiem zarządu Carbon Studio SA. Podczas czatu przedstawiciele Carbon Studio opowiedzą o najbliższych planach rozwoju spółki, m.in. planowanym debiucie na NewConnect, przyjętej strategii oraz przygotowaniach do pierwszej oferty publicznej (IPO). Studio opowie też o perspektywach branży VR.

Carbon Studio to działające od 2015 roku, niezależne studio deweloperskie z siedzibą w Gliwicach. To pierwsza firma deweloperska na polskim rynku, która tworzy gry, od początku dedykowane rosnącej technologii VR, na platformy wszystkich liczących się producentów: komputerów stacjonarnych: Oculus Rift, HTC Vive, Microsoft VR, konsolowych: PlayStation VR (Sony), oraz mobilnych: Xiaomi VR, Oculus Go, Samsung Gear VR. Najważniejsze autorskie projekty spółki to ALICE VR – gra zainspirowana Alicją w Krainie Czarów oraz The Wizards, przygodowa gra akcji, w której gracz wciela się w postać potężnego czarodzieja walczącego ze złem za pomocą magii. Magiczna gra w świecie fantazy, od czasu swojej premiery, zdobyła wiele prestiżowych nagród m.in. na Indie Prize w Kolonii, Casual Connect w Azji, Respawn 2017. The Wizards była także kilkukrotnie nominowana do nagrody w kilku kategoriach na Game Access w Brnie, czy White Nights w Pradze. Spółka z sukcesem tworzy także aplikacje szkoleniowe VR, wizualizacje architektoniczne i inne projekty wykorzystujące tę technologię. Ambicją studia jest rozwój swoich produktów na globalnym rynku gier. Już teraz firma działa na największych rynkach takich jak: USA, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy oraz Chiny. Spółka przygotowuje się do debiutu na NewConnect oraz pierwszej oferty publicznej (IPO).

Zadaj pytanie

Zadaj swoje pytanie poniżej.
Pytanie:
Pseudonim:

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com
AD.bx ad3a

Logowanie


Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło

Ostatnio zaktualizowane dane

AD.bx ad3b
AD.bx ad3d