pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Kopiusz

Kopiusz

Ostatnie 10 wpisów
Scarry napisał(a):
@Kopiusz

póki nie zobaczę choć paru pracowników (ale serio - grafików, game-developerów, i to spoza rodziny Leszczyńskich) w jakichkolwiek mediach społecznościowych informujących że pracują w SimFabric to moja wiara w możliwości utrzymania się firmy dłużej z wysoką kapitalizacją wynosi całe zero. Do tej pory nie trafiłem na ani jednego grafika czy programisty, który pochwaliłbym się pracą dla tej firmy, co przy ilości zatrudnionych jest jakimś niewiarygodnym kuriozum.

Apropo tego co piszesz, ostatnia strona raportu SIMFABRIC:

"15. INFORMACJE DOTYCZĄCE LICZBY OSÓB ZATRUDNIONYCH PRZEZ EMITENTA,
W PRZELICZENIU NA PEŁNE ETATY
Na dzień 30 września 2020 r. w skład zespołu SimFabric S.A. wchodzi łącznie 66 osób, tj.: 1 osoba zatrudniona
na podstawie umowy o pracę oraz 4 osoby zatrudnione na umowach o dzieło, pozostałe na podstawie umów
b2b. Spółki MobileFabric S.A. oraz VRFabric S.A. zatrudniają po dwie osoby na podstawie umowy o dzieło.
SimFabric S.A. dostosowuje swoją strategię w zakresie polityki kadrowej do specyfiki, szybko zmieniającego się
rynku gier komputerowych. Własny model działania sprawia, że firma może szybko i sprawnie podejmować się
nowych, wymagających projektów.
W ramach Emitenta działa 16 zespołów deweloperskich, liczących po 2 osoby oraz 5-osobowy zespół zajmujący
się portowaniem gier na konsole, urządzenia mobilne i urządzenia wirtualnej rzeczywistości, zespół animatorów
i grafików 3D liczący 15 osób oraz 8-osobowy zespół B+R."

Rozumiem, dzięki za merytoryczne odpowiedzi.

Cytat:
Te umowy wydawnicze faktycznie mają jakąś wartość (oczywiście nie na taką kapitalizację), ale co w tym raporcie jest optymistycznego?

Wzrost przychodu, a sporo gier jeszcze w ogóle nie wydanych.
No nic zobaczymy, ja sobie trochę kupiłem za drobne i teraz poczekam.

Scarry napisał(a):
ten tego..... padłem

daty podawane w raportach giełdowych firma nie uważa za wiążące... generalnie żadne podane przez siebie daty nie wiążą firmy do czegokolwiek.... dżizus, nie wiem jak Wy, ale padłem

LINK

Cytat:
Odpowiedzi udzieliła Agata Rybus (Public Dialog). Wynika z nich, że nie powinniśmy traktować poważnie dat premier widocznych na oficjalnej stronie SimFabric, na Steamie i w giełdowych raportach spółki. Komentarz Rybus załączamy w całości:

Przyglądam się temu wątkowi i tym wpisom i trochę za mocno chyba czuć od Ciebie niechęć do SIMFABRIC.
Raport i nowa umowa pokazały, że spółka ma jakieś możliwości. Pytanie, czy to pójdzie wyżej, bo póki co, swoją niszę na rynku znaleźli.

Co myślisz teraz o SF? Po raporcie i ogłoszeniu umowy?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 24 grudnia 2020 08:40:39
Liczba wpisów: 3
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,385 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +168,00% +33 599,33 zł 53 599,33 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło