pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

sknerus

sknerus

Ostatnie 10 wpisów
Taurus80 napisał(a):
WD napooje dopiero zaczna pracowac na siebie w 2 i 3 kwartale niestety sezonowosc a trzeba pamietac ze praktycznie od poczatku roku zaczeli sprzedaz, dla mnie najwazniejsze jest ze sa w stanie zarobic na splate kredytow i biznes dobrze wyglada.

Co do tej sezonowości to interesujaco komponuja sie slodycze z napojami. Otóż slodycze najwieksze przychody generują w IV kw (szczególnie okres świąteczny to są istne żniwa) oraz I kw (Walentynki). W okresie letnim jest wyraźny spadek sprzedaży. Wiąże się to z warunkami pogodowymi nie wszystkie sklepy są przygotowane na przechowywanie słodyczy w okresie upałów przez co trudno handlowcom przekonać właścicieli do zakupów. Nie wiem jak idzie spółce sprzedaż napojów ale pewnie taką mieli strategię aby spadek sprzedaży słodyczy w okresie letnim zbiegł się ze wzrostem sprzedaży napojów. Biznesowo całkiem sprytnie. Trzymam kciuki.

Medeis napisał(a):
Nikt nie dostrzega formacji RGR jaka tworzyła się od ok. 8.04.2009 ? Wobec tego spodziewam się spadków nawet do 21zł...

Hmm, nie chce mi się wierzyć w 21 zł. Jeśli giełda będzie szła w górę to wzrostu WIG20 bez tej spółki nie widzę. Oczywiście kładę nacisk na słowo jeśli.... Z drugiej strony gdyby tak się wydarzyło, dokupię. Zbyt pewna to spółka jak na giełdę.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 19 maja 2011 16:23:09
Liczba wpisów: 2
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,708 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +167,66% +33 531,13 zł 53 531,13 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło