zzrmhkqf
PARTNER SERWISU
yxlhyiac

Zawarcie przyrzeczonej umowy sprzedaży udziałów w Synergic sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie - komunikat spółki AGORA SA (agora) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr20/2025

Data sporządzenia: 2025-10-01
Skrócona nazwa emitenta
AGORA
Temat
Zawarcie przyrzeczonej umowy sprzedaży udziałów w Synergic sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 Rozporz dzenia MAR informacje poufne
Treść raportu:
Zarząd spółki Agora S.A. z siedzibą w Warszawie ( Agora ), w nawiązaniu do raportów bieżących nr 18/2025 z 8 września 2025 r. oraz 19/2025 z 8 września 2025 r. niniejszym informuje, że w dniu 1 października 2025 r. powziął informację, iż w związku ze spełnieniem się warunku zawieszającego określonego w umowie przedwstępnej jej spółka zależna AMS S.A. z siedzibą w Warszawie ( Spółka , Kupujący ), zawarła przyrzeczoną umowę sprzedaży udziałów w spółce Synergic sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ( Umowa Przyrzeczona ).

Na mocy Umowy Przyrzeczonej Spółka nabyła 100 % udziałów w kapitale zakładowym Synergic sp. z o.o.
Spółka w dniu podpisania Umowy Przyrzeczonej zapłaciła, w ramach ceny nabycia udziałów:
(i) kwotę 18.957.394,58 PLN na rzecz LARQ GROWTH FUND I FIZ, która będzie podlegała dalszym korektom o poziom długu netto / kapitału obrotowego netto na dzień zawarcia Umowy Przyrzeczonej;
(ii) kwotę 400.000,00 PLN na rzecz pozostałych sprzedających.
Kupujący będzie zobowiązany do dokonania dalszych dopłat do ceny po spełnieniu się warunków określonych w umowie przedwstępnej, o czym Agora informowała w raporcie bieżącym nr 19/2025 z dnia 8 września 2025 r.
Podstawa prawna: Art 17 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 roku w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku) oraz uchylającego dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywy Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE - informacja poufna.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-10-01Bartosz HojkaPrezes Zarządu
2025-10-01Anna Kryńska-GodlewskaCzłonek Zarządu


Nazwa jednostki:AGORA SA
Nazwa skrócona jednoskti:AGORA
Adres:Czerska 8/10, 00-732 Warszawa
Telefon:022 555 60 17
Fax:022 840 00 67
Email:investor@agora.pl
www:www.agora.pl
NIP:526-03-05-644
REGON:011559486

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
WIADOMOŚCI O SPÓŁCE agora

waczgcqx
fmrhntnr
delevvjm
hxfcvmey

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

50% rabatu na dostęp do Strefy Premium StockWatch.pl dla uczestników programu Orlen w portfelu!

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat