PARTNER SERWISU
unlfqjut

powołanie członka zarządu i prokurenta - komunikat spółki ALUMAST (alumast) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiALUMAST
Nazwa skrócona jednostkiALU
Numer w roku:16/2022
Rok bieżący:2022
Zarząd Alumast S.A. informuje, iż 9 czerwca 2022 roku Rada Nadzorcza Spółki Alumast S.A. podjęła uchwałę o powołaniu Pana Arkadiusza Pietraszewskiego do pełnienia funkcji Członka Zarządu Spółki. Ponadto 9 czerwca 2022 roku Zarząd Spółki podjął uchwałę o powołaniu Pana Krzysztofa Joppke do pełnienia funkcji Prokurenta. Prokurent jest umocowany do dokonywania czynności w imieniu Spółki wspólnie z członkiem Zarządu. W załączeniu informacje dot. nowego Członka Zarządu i Prokurenta, o których mowa w § 10 pkt 20) Załącznika Nr 1 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Podstawa prawna: §3 ust. 1 pkt. 7 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"

Pliki do pobrania:
Imię i nazwiskoStanowisko
Zbigniew SzkopekCzłonek Zarządu
Beata HutWiceprezes Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
mzbbmwom
nhxmflox
qvyjneqe
mpalxlsw
ebgltvpd

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat