PARTNER SERWISU
zrvjibui

WZ - wykaz akcjonariuszy - komunikat spółki CREATIVEFORGE GAMES SPÓŁKA AKCYJNA (cfg) - komunikat ESPI

Komunikat spółki

RAPORT BIEŻĄCY Z PLIKIEM


KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO



Raport bieżący nr7/2025
Data sporządzenia:2025-07-01
Skrócona nazwa emitenta
CREATIVEFORGE GAMES S.A.
Temat
Lista akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 30 czerwca 2025 r.
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Treść raportu:
Zarząd CreativeForge Games S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka) przekazuje listę akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 30 czerwca 2025 r.
Załączniki
PlikOpis
CFG_lista akcjonariuszy pow. 5%_ZWZ.pdf
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2025-07-01Sebastian ŻaczekPrezes Zarządu


Nazwa jednostki:CREATIVEFORGE GAMES SPÓŁKA AKCYJNA
Nazwa skrócona jednoskti:CREATIVEFORGE GAMES S.A.
Adres:Bluszczańska 76 paw.6, 02-703 Warszawa
Telefon:+48 508 379 738
Fax:+48 22 37 96 234
NIP:5213625821

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
srzivjas
yppzzqil
qfhgvkbd
aptzsewu
fdsoeqwg

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat