lwsrnotz
Advertisement
PARTNER SERWISU
tfoeofrt

Informacja o powołaniu nowego członka Rady Nadzorczej Spółki Internetowy Dom Zdrowia S.A. - komunikat spółki DOMZDROW (domzdrow) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiDOMZDROW
Nazwa skrócona jednostkiDMZ
Numer w roku:22/2013
Rok bieżący:2013
Zarząd Spółki Internetowy Dom Zdrowia S.A. informuje, że w dniu 05 września 2013 roku otrzymał Oświadczenie od pana Jacka Denkowskiego akcjonariusza spółki Internetowy Dom Zdrowia S.A, który zgodnie z § 24 ust. 3.3 Statutu Spółki, powołał na członka Rady Nadzorczej Spółki pana Adama Klisia. Informacje na temat nowego Członka Rady Nadzorczej: Pan Adam Kliś - Adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa Uniwersytetu Łódzkiego i Podyplomowych Studiów Europejskich Stosunków Finansowo Ekonomiczno Prawnych w Szkole Głównej Handlowej. Od 18 lat związany z ochroną zdrowia, współtwórca i uznany ekspert w dziedzinie prawa farmaceutycznego i żywieniowego oraz specjalista w procesach administracyjnych. W latach 2002 - 2006 Dyrektor Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego, szef polsko niemieckiego projektu współpracy bliźniaczej z obszaru kontroli administracyjnej nad produktami leczniczymi. Mianowany urzędnik Korpusu Służby Cywilnej w 2005 roku. Od 2006 do 2013 roku Dyrektor w Polskim Związku Producentów Leków Bez Recepty. Od 2007 roku członek Komitetu Ekonomicznego i PR AESGP, a od 2009 roku również członek Zarządu AESGP. Od 2006 roku członek Rady Nadzorczej spółki Domzdrowia.pl sp. z o.o. a później Domzdrowia.pl SA, od października 2012 do czerwca 2013 Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki Internetowy Dom Zdrowia SA. Pan Adam Kliś nie zasiada w organach innych spółek oraz nie posiada udziałów w spółkach prowadzącymi działalność konkurencyjną w stosunku do działalności emitenta. Pan Adam Kliś nie został skazany za przestępstwa oszustwa oraz nie otrzymał sądowego zakazu działania jako członek organów zarządzających lub nadzorczych w spółkach prawa handlowego. Ponadto nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 roku o Krajowym Rejestrze Sądowym a także nie pełnił funkcji członka organu zarządzającego lub nadzorczego w spółkach, w których został ustanowiony zarząd komisaryczny lub które bądź w stosunku do których zgłoszone zostały wnioski o upadłość bądź likwidację. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt 11) Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu; \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\".

Data Imię i Nazwisko Stanowisko Podpis
2013-09-06 14:51:04 Andrzej Kaczmarek Członek Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
qbyxmuoc
xpjidgpz
Prezentacja inwestorska Grupy Klepsydra - 11 września 2025 r.
rwlssled
tavudlqf

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

FOSA – nowa usługa analityczna poświęcona zagranicznym spółkom w StockWatch.pl

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat