PARTNER SERWISU
kfbukznd

rejestracja zmian statutu - komunikat spółki GRUPAMZ (grupamz) - komunikat EBI

Komunikat spółki

Nazwa jednostkiGRUPAMZ
Nazwa skrócona jednostkiGMZ
Numer w roku:10/2024
Rok bieżący:2024
Zarząd Grupa Modne Zakupy S.A. ( Spółka ) niniejszym informuje, iż powziął informację o zarejestrowaniu w dniu 26 kwietnia 2024 r. przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zmian w statucie Spółki, w związku z uchwałą nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 11 marca 2024 r. Dokonano następujących zmian w statucie Spółki: W § 6b ust. 1 Statutu Spółki, po lit. e dodaje się lit. f g, o następującym brzmieniu: f. nie więcej niż 56.203.524 (pięćdziesiąt sześć milionów dwieście trzy tysiące pięćset dwadzieścia cztery) akcji na okaziciela serii P o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda. Uprawnionymi do objęcia akcji serii P będą posiadacze obligacji Spółki zamiennych na akcje serii C1 do C76 wyemitowanych przez Spółkę. Prawo do objęcia akcji serii P może być wykonane przez obligatariuszy posiadających Obligacje w terminie nie późniejszym niż dzień wykupu określony w Warunkach Emisji Obligacji odpowiednio dla danej serii, nie później jednak niż 72 miesięcy od dnia podjęcia uchwały w sprawie warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego spółki w drodze emisji akcji serii P; g. nie więcej 12.670.752 (dwanaście milionów sześćset siedemdziesiąt tysięcy siedemset pięćdziesiąt dwa) akcji na okaziciela serii R o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda. Uprawnionymi do objęcia akcji serii R będą posiadacze warrantów subskrypcyjnych serii C wyemitowanych przez Spółkę. Prawo objęcia akcji serii R może być wykonane nie później niż w terminie 60 (sześćdziesięciu) miesięcy od daty ich zaoferowania. Podstawa prawna: § 3 ust. 1 pkt 2) oraz § 4 ust. 2 pkt 2) Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w Alternatywnym Systemie Obrotu na rynku NewConnect".

Imię i nazwiskoStanowisko
Piotr SobiśCzłonek Rady Nadzorczej oddelegowany do pełnienia funkcji członka Zarządu

Źródło: strona internetowa spółki, relacje inwestorskie, raporty bieżące i okresowe.
mkzcffjr
zpdyusqw
akilxied
geqvggbv
upncgqcl

Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa tradingview PayU Szukam-Inwestora.com Kampanie reklamowe - emisje akcji, obligacji, crowdfunding udziałowy Forex Kursy walut Akcje Giełda Waluty Kryptowaluty
Trading jest ryzykowny i możesz stracić część lub całość zainwestowanego kapitału. Treści publikowane w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym i edukacyjnym. Nie stanowią żadnego rodzaju porady finansowej ani rekomendacji inwestycyjnej. Portal StockWatch.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie lektury zawartych w nim treści.
peek-a-boo
×

Sprawdź jak StockWatch.pl może pomóc Ci w skutecznym inwestowaniu

Sprawdź
cookie-monstah

Serwis wykorzystuje ciasteczka w celu ułatwienia korzystania i realizacji niektórych funkcjonalności takich jak automatyczne logowanie powracającego użytkownika czy odbieranie statystycznych o oglądalności. Użytkownik może wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej opcję przyjmowania ciasteczek, lub dostosować ich ustawienia.

Dostosuj   Ukryj komunikat