pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

KERI

KERI

Ostatnie 10 wpisów
W bosiu już rozliczyli zapis rzeczywiście redukcja 97%.

Jakoś dziwnie mój email także nie dotarł do spółki NOMAD, choć napisałem zaraz po apelu aby się do Nich kontaktować. Wszystko to bardzo dziwne.

Jest komunikat, szkoda gadać
www.kdpw.pl/pl/Uczestnicy/ONP/...

Witam. Dzisiaj wykup PTI0615 ma ktoś już kasę na rachunku?

Ja też dostałem pismo, z którego jasno wynika że nie mają kasy a obligatariuszy mają w przysłowiowej d..e. Co robimy dalej bo chyba nie odpuścimy, miejcie świadomość że teraz właśnie wyprowadzają majątek z firmy aby w razie upadłości nie zostało nic.

Zadzwoń najlepiej do biura maklerskiego, tam Cię pokierują. Ja w BOŚ załatwiłem to od ręki, wysłałem tylko podpisane żądanie wykupu.

Patrzcie co się dzisiaj dzieje na akcjach, PTI to chyba bankrut, tylko co z naszymi obligacjami ?

Posprzedawali wszystko, a na kupon odsetkowy nie mają kasy? Widać wszystko jeden szwindel, jak z tymi obligacjami (1920szt.) kupionymi poza rynkiem od kolesia.

Witam wszystkich serdecznie !
Jestem tym nieszczęśliwym posiadaczem PTI1115. Mam do Was prośbę o podesłanie wzoru żądania przedterminowego wykupu. Może coś uda się odzyskać? Chociaż jak czytam wątek tracę coraz bardziej nadzieję, to będzie prawdopodobnie moja pierwsza wtopa, choć na rynku jestem od kilku lat.
Pozdrawiam

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 10 lutego 2021 17:51:02
Liczba wpisów: 9
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,452 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +166,31% +33 261,49 zł 53 261,49 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło