Temat:
BIOTON
Pytanie skoro scalenie akcji było 100:1 to w obrocie mamy 17 mln obecnie z 1,7 mld wcześniej. Dlaczego serwisy podają 85 mln akcji?
|
Temat:
SANWIL
ehh widze ze coraz wiecej na forum pojawia sie pustych informacji niz konkretow. Zainteresowanych zachęcam do korzeni spólki przed scaleniem akcji. Mam na mysli prawo poboru a nastepnie emisja nowych akcji. Społka zgarnęła niezłą kasę z rynku przed kryzysem i co? utopiła część w opcjach a pozostałą kisi na koncie:-] ile? łatwo obliczyć. Obecnie przychody z dzilalnosci operacyjnej tragedia czekam az zacznie zarabiac. Dziwie sie tylko inwestorom indywidualnym ktorzy zainwestwali w ten papier. Zarzad dzieki nim nie musi sie starac moze wychodzić na zero a dzieki kasie z rynku utrzymaja sie tak przez najbliższe lata tworząc wydmuszkę. W prospekcie emisyjnym pisali co innego obecnie wychodzi że to stek kłamstw. Tylko w Polsce to moze byc normalne i legalne;-)
|
Temat:
MBANK
Male pytanko do WD. Mozesz wytlumaczycz jedna kwestie? Skoro zyski z tytulu odsetek oraz opłat i prowizji wynisoly - 9 mln zł to jakim cudem bank odnotowal zysk netto na poziomie 35 mln. Nie wiem na czym bank moze zarabiac jescze niz to co wymienilem wyzej. Chodzi mi po glowie kilka tez ale wole spytac eksperta;) pzdr
|