Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

alkon

alkon

Ostatnie 10 wpisów
Jedną na co najmniej miesiąc

Witajcie, posiadam konto osobiste w Mbanku, i chciałbym założyć konto maklerskie, natomiast niektórzy mówią że emakler (mbank) jest troszke drogi, i mało intuicyjny. (Nie miałem z nim do czynienia)

Jak uważacie, jaki jest waszym zdaniem dobre konto maklerskie? Mam na uwadze Alior vs pekao vs ekonto, lub te które polecacie.

@leniuch - pierwsze depo to 1k na początku marca 2015. Jak się mogło skończyć wchodząc w transakcje 60% kapitału? no właśnie nie wytrzymałem tygodnia.

Po przepracowaniu na micro w xm, doszedłem do wniosku że wpłace jeszcze raz, i to 2k.
Grałem na początku kilka transakcji na miesiąc i tylko h4 na gbp/jpy. Wchodziłem tylko i wyłącznie gdy trend był [SPADKOWY]. To traktuje jako pasję, dodatkową formę nauki, zabawy oraz treningu umysłowego. To nie jest tak, że budzę się w środku nocy, i patrzę na wykres.

Ja traktuję regularność zarabiania na rynku w zakresie co najmniej 3 - 5 lat, wtedy mogę powiedzieć, - aha jestem zawodowym inwestorem, ponieważ regularnie zarabiam.

Cytat:
Chyba, że sam czujesz, że to kwestia bardziej farta niż umiejętności. Ile było tych transakcji? Jakie miałeś obsunięcie kapitału?

Nie wiem że ktoś posiada stuprocentowe umiejętności zarabiania na forex, Czasem po prostu intuicyjnie wchodziłem na rynek, i się sprawdzało, czasem zdarzało się moje slk 25%

Dzięki za Opinię. Grałem wcześniej na innych interwałach, natomiast nie umiem na nich grać, są bardzo chaotyczne.

czyli teoretycznie jeżeli zainwestuję w wschodzącą spółkę 40 - 60 % kapitału to przez rok rozumiem wyciągnę stopę ? Obliczyłem sobie to na kalkulatorze, mając 10k, inwestując ok 40 - 60 (zależy jaka jest droga spółka) to na dobrym trendzie można wyjść na tyle.

Po dłuższych przemyśleniach od lutego zaczynam na forex od 2k, natomiast te zarobione z rynku + dołożenie aby wyrównać do 10 000 zł. na gpw. myślę że warto, jeżeli dostałem taką możliwość to nauczyć się grać na rynku pochodnym, oraz na rynku akcji.

Cześć chciałbym się zapytać czy według was 15% zwrotu kapitału rocznie jest duży? Gram na rynku forex i przez ostanie 14 miesięcy "udało" mi się z rynku wyciągnąć dokładnie 320%. z 2000 zł doszedłem do końca grudnia do prawie 9k.
Udało mi sie ponieważ co prawda, analizowałem rynek natomiast grałem jedynie na świeczkach H4 i D1, i lewar tu pomógł.
Natomiast Na gpw, nie możemy wygenerować aż tak dużego zysku. Chciałbym się od was dowiedzieć, czy jestem w stanie osiągnąć ten wynik.

I... wiem że na rynku forex ten rok okazał się bardzo dobry. wątpię że uda mi się chociaż zarobić 50% z tych 320%. Możliwe że stracę wszystko i co najgorsze stracę te 14 miesięcy ekscytacji. Chciałbym teraz przekonać się dłużnej niż na rok jak jest na gpw. dzięki za wyrozumiałość, proszę o opinie.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 7 lutego 2017 18:02:00
Liczba wpisów: 5
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,288 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d