Ankieta została podana wstępnej weryfikacji przez promotora, ale w takim razie obiecuję skonsultować poprawność punktacji jeszcze raz :)
Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
|
|
Szanowni Państwo,
Potrzebuję jeszcze tylko kilku wypełnionych formularzy do opracowania wyników na potrzeby pracy dyplomowej
Przypominam, że po przesłaniu formularza otrzymają Państwo ciekawą informację zwrotną analizującą podjęte przez Państwa decyzje :)
Będę wdzięczna za pomoc!
|
|
Witam, Zachęcam Państwa do udziału w anonimowym badaniu, którego celem jest analiza zachowań inwestycyjnych.Dzięki temu badaniu dowiedzą się Państwo czy jako inwestorzy podejmują/podejmowaliby Państwo właściwe decyzje. Może ono zwiększyć Państwa świadomość dotyczącą podejmowanych przez Państwa decyzji inwestycyjnych. Składa się z zaledwie 7 pytań i daje możliwość analizy odpowiedzi od razu po przesłaniu formularza. Link do badaniaSerdecznie dziękuję osobom, które zdecydują się wziąć udział w badaniu. Anna Brudny Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
|
|