pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

HomerSimpson

HomerSimpson

Ostatnie 10 wpisów
thawku napisał(a):
HomerSimpson napisał(a):
Skoro ta hydrodynamika jest taka rentowna czemu nie przerzucą się na tą branżę całkowicie? Wiecie może coś więcej o ich działaniach w tym zakresie? Jakie i gdzie kontrakty wykonują że zarabiają na tym taką kasę?

polman.pl/aktualnosci/zlecenie...

Niedawno w lipcu dostali takie zlecenie na czyszczenie hydrodynamiczne.

Wartość zlecenia 504.480.00 netto. Termin realizacji: do 15 września 2010.

Ok, widziałem to, ale skoro piszą w raportach że zarówno handel i usługi porządkowe spadają, a na tej hydrodynamice mają niby super wzrost to gdzie reszta zleceń? Jedno za 500 tyś. jednak nie wystarczy w ogólnym rozrachunku, a szukałem bo zastanawiam się nad jakimiś ruchami z tą spółką i szczerze to są tylko jakieś małe robótki albo informacje o archiwalnych pracach, a bieżące kwestie? Jakoś dziwi mnie to że o wszystkim piszą a o kontraktach na hydrodynamikę zero informacji bieżących.
Przeczytałem te kilkanaście stron i większość informacji jest starych albo tylko o charakterze spekulacyjnym, zero faktów lub konkretów, a sprawozdania spółki zawsze trzeba wziąć na poprawkę, bo są z kilkumiesięcznym opóźnieniem a bieżące sprawy nigdy nie są opisywane. Skoro prawie POŁOWA ich obrotu bierze się z tych prac specjalistycznych a piszą tylko o jednym kontrakcie, to gdzie reszta obrotu??? Planować sobie można i robić założenia, ale potrzebne są też konkrety.

Skoro ta hydrodynamika jest taka rentowna czemu nie przerzucą się na tą branżę całkowicie? Wiecie może coś więcej o ich działaniach w tym zakresie? Jakie i gdzie kontrakty wykonują że zarabiają na tym taką kasę?

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 6 października 2010 07:55:33
Liczba wpisów: 2
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,475 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d