pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

zizou100

zizou100

Ostatnie 10 wpisów
witajcie, czy ktoś wie jak estymować modele ARCH i GARCH w excelu? widziałem kilka filmików na youtube ale nie do końca wszystko rozumiem. potrzebowałbym pomocy od a do z :)
pozdrawiam

witam, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć modele ekonometryczne dzięki którym będę w stanie obliczyć/ocenić wpływ zdarzenia na kurs akcji??
pozdrawiam

Czy orientuje się ktoś, gdzie można znaleźć sprawozdania spółek działających zagranicą?

temat bardzo ciekawy. tylko tutaj pojawia się problem jak i wedlug czego te wskazniki interpretowac

potrzebowałbym struktur finansowania fuzji/przejęć oraz później jaki efekt to przyniosło.
w ogóle dużo dałyby mi jakieś konkretne przykłady takich transakcji.

Witajcie,
mam problem z wyborem tematu pracy licencjackiej. Początkowo chciałem pisać o finansowaniu fuzji i przejęć, ale wszystkie spółki z którymi się kontaktowałem odmówiły udostępnienia takich danych. Kolejnym wyborem były przekształcenia spółek cywilnych, ale tym razem temat upadł przez opinię promotora jako mało związany z finansami przedsiębiorstw.
Może ktoś podrzuci mi inny pomysł, gdzie pozyskanie danych do badań nie będzie aż tak trudne;)
temat seminarium - zarządzanie finansami przedsiębiorstw

z góry dzięki za pomoc,
pozdro:)

witam,
czy orientuje się ktoś gdzie można znaleźć informacje na temat struktury finansowania transakcji fuzji i przejęć? czy przedsiębiorstwa są zobowiązane takie informacje publikować?
dziękuję za pomoc i pozdrawiam

dokładnie, chodziłoby mi o przykłady konkretnych transakcji

cześć,

Jestem w trakcie pisania pracy na temat struktur finansowania fuzji i przejęć.
Czy ktoś wie, gdzie można znaleźć strukturę finansowania przeprowadzanych fuzji?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc,

pozdrawiam.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 7 grudnia 2012 12:32:33
Liczba wpisów: 9
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,419 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,06% +31 812,36 zł 51 812,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło