pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

nickname73

nickname73

Ostatnie 10 wpisów
10 czerwca 2020 r. spółka MWW Trustees sp. z o.o. została wpisana do ksiąg wieczystych nieruchomości stanowiących zabezpieczenia obligacji serii B i C, jako administrator hipoteki. Oznacza to, iż została spełniona formalna przesłanka do podjęcia działań przeciwko właścicielowi nieruchomości.

Poniżej info przekazane z kancelarii

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w dniu 13 marca 2020 r. zostały przesłane do Sądu Rejonowego w Żarach V Wydział Ksiąg Wieczystych wnioski w przedmiocie zmiany administratora hipoteki dla nieruchomości stanowiących zabezpieczenie obligacji serii B i C, wyemitowanych przez LZMO S.A.
Wzmianki o złożonych wnioskach w księgach wieczystych nieruchomości pojawiły się w dniu 17 i 20 marca 2020 r.
Aktualnie oczekujemy zmiany istniejących wpisów przez Sąd, co umożliwi kancelarii podjęcie odpowiednich działań prawnych wobec dłużnika rzeczowego, tj. Res Immobiles sp. z o.o.
Zgodnie z informacjami uzyskanymi w Sądzie Rejonowym w Żarach, przybliżony czas oczekiwania na dokonanie wpisu w księgach wynosi ok. 3 miesiące do dnia złożenia wniosków. Wskazujemy jednak,
iż z uwagi na panującą epidemię koronawirusa termin ten może ulec wydłużeniu. W celu przyspieszenia rozpatrywania złożonych wniosków, zostały przez nas wysłane do Sądu odpowiednie pisma ponaglające.
O dalszych zdarzeniach będziemy Państwa informować na bieżąco.
Jeżeli ktokolwiek z Państwa nie otrzymał z jakichkolwiek przyczyn od nas umowy, lub nie została ona odesłana z podpisami przedstawiciela nowego administratora, prosimy o kontakt z kancelarią

Witam
Przeszło 60 obligatariuszy LZMO serii B i C wyraziło zainteresowanie przystąpieniem do "grupy" w celu wyłonienia nowego Administratora Hipoteki.
Zachęcam kolejne jeszcze niezdecydowane osoby do kontaktu z biurem Syndyka pod numerem 68/ 470-70-71 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: syndykbiuro@o2.pl (w tytule – LZMO administracja hipoteki).

Lub proszę o kontakt ze mną na maila obligacjelzmo@gmail.com

Witam
Przeszło 60 obligatariuszy LZMO serii B i C wyraziło zainteresowanie przystąpieniem do "grupy" w celu wyłonienia nowego Administratora Hipoteki.
Zachęcam kolejne jeszcze niezdecydowane osoby do kontaktu z biurem Syndyka pod numerem 68/ 470-70-71 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: syndykbiuro@o2.pl (w tytule – LZMO administracja hipoteki).

Lub proszę o kontakt na maila obligacjelzmo@gmail.com

obligacje.pl/pl/a/syndyk-lzmo-...

Syndyk masy upadłościowej LZMO w upadłości S.A. informuje, iż w związku ze zbliżającym się zakończeniem prowadzonego postępowania upadłościowego, iż z uwagi na zaprzestanie prowadzenia działań sądowych przez dotychczasowego administratora hipoteki Cellica sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Syndyk podjął rozmowy z zainteresowanym podmiotem, mającym przejąć obowiązki administratora hipoteki dla obligacji B i C.
Z uzyskanej przez syndyka informacji wynika, iż dla zmiany administratora wymagane jest uzyskanie zainteresowania co najmniej 66 proc. obligatariuszy oraz zadeklarowania przez każdego z nich odpowiedniego partycypowania w wynagrodzeniu administratora hipoteki.
Osoby, które posiadają w/w obligacje i są zainteresowane powyższymi działaniami, prosi się o kontakt z biurem Syndyka pod numerem 68/ 470-70-71 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: syndykbiuro@o2.pl (w tytule – LZMO administracja hipoteki).

Dzień dobry. Jestem jednym z poszkodowanych obligatariuszy LZMO. Posiadam informacje o zbliżającym się zakończeniu postępowania likwidacyjnego i prawdopodobnym braku uzyskania odszkodowania z masy upadłości. Z drugiej strony wiem również, że obecny administrator zabezpieczenia również już nie wykaże więcej działań w sprawie dochodzenia naszych pieniędzy. Posiadam jednak kontakt do kancelarii, która jest gotowa podjąć się występowania w charakterze administratora hipoteki dla obligacji serii B i C w celu doprowadzenia do ich zlicytowania przez komornika. Oferta kancelarii jest taka, że koszty działania administratora ponoszą obligatariusze (ze swojej kieszeni na początek mieliby wypłacić ok. 500 zł netto od osoby, zaś przy podziale sum uzyskanych z likwidacji kancelaria zatrzymywałaby dla siebie dodatkowe 5 %). Warunkiem przystąpienia do procedury zmiany administratora jest wyrażenie przez co najmniej 66 % wszystkich obligatariuszy obydwu serii zainteresowania uczestnictwem w takim działaniu." Jeżeli ktokolwiek jest tym zainteresowany proszę o kontakt - skieruję go do kancelarii.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt obligacjelzmo@gmail.com
Pozdrawiam poszkodowany, ale zdeterminowany

Nowy komunikat dotyczący wejścia ZortraX na Newconnect

zortrax.pl/informacje/newsy/dz...

Czyli po mojemu wynika z tego że jest upadłość likwidacyjna. Syndyk przejmuje "majątek" Polfy i będzie nim zrządzał celem zaspokojenia wierzycieli i teraz Syndyk powinie dać jakieś obwieszczenie o sprzedaży całości lub części czegoś czego nie mam.

Guma92 - mógłbyś trochę jaśniej,podaj proszę jak oczywiście masz jakieś źródło bo z Twojej informacji niewiele wynika.
Jeżeli chodzi o rozprawę to Polfa wnioskowała o upadłość likwidacyjną i Sąd się zgodził

A ta rozprawa to czego dotyczy?

Informacje
Stopień: Oswojony
Dołączył: 17 stycznia 2014
Ostatnia wizyta: 19 czerwca 2020 19:13:09
Liczba wpisów: 43
[0,01% wszystkich postów / 0,02 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,430 sek.

AD.bx ad3a
PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +125,36% +25 071,75 zł 45 071,75 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d