pixelg
Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

Młody123

Młody123

Ostatnie 10 wpisów
Tak sobie właśnie myślałem, że mnie olejecie. Jestem tutaj ponad 2 lata nic do tej pory nie pisałem. dla mnie to naprawde jest ważne aby sam decydować i czuję że to jest dobry czas żeby zacząć. Mamie bardziej chodzi o konserwatywne podejście do życia. Banki to złodzieje, ale oszczedności na lokatę, laptop dla brejdaczki na kredyt, samochód na kredyt itp. Ja mam rok do studiów i nie ma sensu więcej czekać musze się rozwijac aby nie być do tyłu. W domu nie mam na co narzekać ale podejście do pewnych spraw to ma gorzej niż beton jak z pzpr`u. Ja rozumiem, że nie chce abym stracił. To są moje pieniądze tylko cześć kapitału dostałem od dziadków czy starej. Od 2 lat co wakacje pracuję a nie mogę decydować o własnej kasie. Cały lipiec pracowałem na budowie z 2.5k tak 5 do 6 stów wydaje na dyskoteki jakieś inne rzeczy itp resztę musze jej oddać no i spoko. Tylko czemu jest tak ze mam schematem na konto wpłacać. Tylko cześć kasy chce zaryzykować na giełdzie. Baz dobrego samochodu na studiach jestem niekim. A plan na życie mam dobry i wcale nie ryzykowny. Nie mam zamiaru płakać ale udupiacie mnie jak w lekturach szkolnych.
Tak trudno wam to zrozumieć tylko dlatego ze jesteście starsi i bardziej ostrożni?
Adhibe rationem difficultatibus et argumentum pessimi turba.
Tak to podsumuje a jak pogadam z mamą może napisze wiecej.

BTW jestem w humanistycznej klasie 4.5 to nie jest słaba średnia. Jako jedyny w szkole całej mam szóstkę czyli celujący z historii!
Chodzi panu tylko o pokorę, żeby sie jej nauczyć do życia do rynku, giełdy itd? Bez kitu musze czekać do osiemnastki Prawda?

Proszę pana ja wiem że pan jest adminem. Ale po pierwsze ojca nie mam bo pije i mam sie rozwiodła. Po drugie z liczeniem religii do średniej to jest zwykłe oszustwo bo sie nie liczy wiec ja dotrzymuje umów. Jakbym wiedział przecież, że mi to doliczy tobym księdzu nie pyskował. Jezu z tym podrobieniem podpisu to tylko tak na szybko myślałem wiem że to przestępstwo.
Jak mama wróci rano z dyżuru to z nią poważnie porozmawiam. Bo na razie to defrauduje mi nie swoje pieniądze !!!

Własnie miałem was pytać. Sam nie dam rady bez zgody matki mi nie otworzą nigdzie. Babcia jednak odpada bo przecież bedę musiał z matką wypłacić pieniądze, żeby wpłacić na rachunek i od razu sie dowie na co to.
Wymyśliłem, że muszę ją namówić żeby poszła do banku ze mną. Może jak jej w banku wytłumaczą, że mogę stracić tylko te pieniądze co mam to się zgodzi, przecież żadnych kredytów na giełdę mi nie dadzą. Inna opcja jest taka, że podrobię jej podpis na formularzu zgody z netu, tylko nie wiem czy nie musi być osobiście a i tak padaka bo muszę wypłacić pieniądze z lokaty wiec i tak się wszystkiego dowie.
Ad aksu
Obligacje odpada. Po pierwsze mama nie wie co to jest i znowu usłysze złodzieje. Po drugie ważniejsze w ogóle sie na tym nie znam. Od kiedy poszedłem do szkoły uczę sie tylko o rynku akcji. Lepiej gorzej wypracowałem własną i to długofalową strategię, która w końcu daje efekty wiec nie ma sensu sie rozdrabniać. Wszystkiej kasy i tak nie włoże w akcje bo bo w sumie jednak jest ryzyko straty. A po prostu musze muszę zacząć grać w realu bo te gry giełdowe się jednak bezkarnie gra no i znudziły już mi się. Jak coś kupuję to już po tylu latach zero jarania się tym mam jak rośnie. W sumie może i o to chodzi coby jak się gra przeżywki za dużej nie mieć?
Porażka jakaś 28 sierpnia kończę 17 lat odbieram prawko, mogę się nachlać i legalnie zabijać ludzi na ulicy. A własnych pieniędzy nie mam prawa ruszyć, nawet jakbym miał stracic to przecież moje i tylko kasa w sumie. Przecież to masakra jakaś takie przepisy d'oh!

O kurde na to nie wpadłem. Zajebisty pomysł hello1 Musze sprawdzić może akurat jakieś ma.

Kurde ja poważnie pisze doradźcie coś. Tak naprawde to bardziej on mi pyskował. wsadzić komuś od przy całej klasie od niewiernych tomaszów, nieoświeconych, wiecznych ignorantów na łaskę bożą, heretyków itd ksiądz to zawsze może jak mu nie podpasisz. puke_l No to cały czas go zaginałem trudnymi pytaniami. Z matką nie dogadałem i gała wyszła. Od kiedy to religia do średniej się liczy? Oszukała mnie i tyle. Poważnie nic nie poradzicie?

Sorki ale ja nic innego niż wytrzymaj od 2 lat nie słyszę. Prosiłem ją dwa lata temu załóż mi jak się dostałem do liceum i miałem od dziadków sporo kasy. I dodatkowo wtedy zaczęła się wojna na Ukrainie i giełdy poszły w dół i można było tanio kupować. nie zgodziła się i koniec. Zacząłem wtedy grać w necie na gragiełdowa.pl i wcale źle mi nie idzie lepiej niż oprocentowanie w banku. Z kasy co uzbieram zawsze coś wydam a to rower, albo worek, rekawice itp. zawsze trochę wydam. Umowę mieliśmy, że otworzy mi w te wakacje jak będę miał średnią 4.5 i kicha pyskowałem księdzu na religii i tempu muj postawił mi mierną i średnia mi spadła d'oh! Matka znalazła wymówkę i nie otworzyła a w wakacje dobry czas na kupowanie. Przeczytałem wszystkie podstawowe książki od B.Grahama, Murphiego itp. Powoli przestawiam się z wykresów liniowych na świeczkowe. Czytam cały czas co sie da. Ja muszę zacząć normalnie grać bo czas leci a tracę swoje własne pieniądze. Na samochód powiedziała, że od razu mi wypłaci a co kupie za 10k? zajechanego trupa i nie będę miał w przyszłym roku na zestaw startowy. To co za rożnica? Zostało mi dogadać się z babcią ona się zgodzi ale jak się matka dowie bedzie masakra, no to wymyśliłem, że może jak tu poczyta co napiszecie to się zgodzi. Na tym forum np jestem już 2.5 roku. A na to forum to ona nigdy się nie zaloguje bo ogólnie banki giełda to złodzieje.

Założyłem już ponad 2 lata temu. 3 portfele na grze giełdowej. Na pierwszych dwóch mam po 2 latach około 5% straty. Na ostatnim portfelu jak już trochę sie ogarnąłem po prawie 2 latach mam 17% na plusie przed podatkami i opłatami. Czytam książki i portale ekonomiczne cały czas. A jej i tak nic nie wytłumaczy. Zarobiłem ponad 10 tysi na wakacjach no i leży na lokacie dwa lata i gnije w banku :(

Dzień dobry. Zrobiłem prawo jazdy i zbieram na samochód. Uskładałem trochę pieniędzy. Podpowie mi ktoś jak przekonać mamę do otworzenia mi rachunku maklerskiego na siebie dopóki nie będę pełnoletni i sam sobie nie otworzę? Pełnoletni bedę w sierpniu w przyszłym roku. Dzięki i pozdro Radek.

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 29 lipca 2016 14:59:04
Liczba wpisów: 9
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,389 sek.

AD.bx ad3a
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d