pixelg
Forum StockWatch.pl
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

mariusz078

mariusz078

Ostatnie 10 wpisów
Po zainstalowaniu przeglądarki Firefox Portale na pendrivie i przekopiowaniu wtyczki to katalogu pluging w Firefox’ie (npNOL3_ns8_mozilla.dll), przeglądarka uruchamia notowania z domyślnie zainstalowanej ścieżki „c:\Program Files\NOL3\Notowania OnLine 3.0 DM BOS S.A”.
Po usunięciu instalacji z „C” i zostawieniu tylko na pendrive, ponownie odwołuje się do tej samej ścieżki.

Pluging ma gdzieś zapisane, że program NOL3 znajduje się w tym a nie w innym miejscu.

Sprawdziłem za pomocą wtyczki do Total Commander’a – Fileinfo, że pluging odwołuje się do następujących plików:

C:\Widows\system32\KERNEL32.DLL
C:\Widows\system32\USER32.DLL
C:\Widows\system32\GDI32.DLL
C:\Widows\system32\ADVAPI32.DLL
C:\Widows\system32\SHELL32.DLL.

Nigdzie nie widać, ścieżki dostępu do c:\Program Files\NOL3……….d'oh!

Witam

Może ktoś próbował, ma jakieś doświadczenie z NOL3.
Chciałbym zainstalować notowania na pendrive, tak aby nie instalować na komputerze w pracy.
Jak zmusić przeglądarkę, system aby widział notowania na pendrive. Przeglądarka zainstalowana na pendrivie w ostateczności odpalana z komputeraThink .
Chyba trzeba przerobić, zmienić zawartość plugingu instalowanego w przeglądarce.
Myślę, że dużo na ten temat mógłby wypowiedzieć się kolega >> karoldvl <<.

Trochę kombinuję ale myślę, że wiele osób skorzystałoby z takiego rozwiązanie w czasie etatowej pracy
Normalnie pracując Angel plus odpalone notowania. Nie każdy ma możliwość instalowanie programów na komputerze.

Witam

Mam mały problem.

Zarejestrowałem się na stronie statica.pl w celu przetestowania notowań. Zainstalowałem Notowania 3PRO, podłączyłem notowania do Amibrokera według podanych wskazówek.
Gdy mam włączony program do Notowań oraz Amibrokera zakres notować mam od początku dla danego waloru na giełdzie. Po wyłączeniu Notować 3PRO (Amibroker offline) , zakres notować kilka dni sad10

Jak ustawić aby bez łączenie, uruchamiania Notowań wyświetlało cały zakres danego instrumentu. Jak zrobić aby wszystko zostało zapisywane na dysku.

Witam

Mam mały problem.

Zarejestrowałem się na stronie statica.pl w celu przetestowania notowań. Zainstalowałem Notowania 3PRO, podłączyłem notowania do Amibrokera według podanych wskazówek.
Gdy mam włączony program do Notowań oraz Amibrokera zakres notować mam od początku dla danego waloru na giełdzie. Po wyłączeniu Notować 3PRO (Amibroker offline) , zakres notować kilka dni sad10

Jak ustawić aby bez łączenie, uruchamiania Notowań wyświetlało cały zakres danego instrumentu. Jak zrobić aby wszystko zostało zapisywane na dysku.

Witam

Obecnie posiadam rachunek eMakler.
Zastanawiam się nad zmianą domu maklerskiego. Myślę o DM BOSSA lub DOM MAKLERSKI ING SECURITIES.

Najlepiej pasowałoby mi połączenie ING z DM BOSSA ;)
Szkoda, że w BOSSA nie ma Sidomy a jeszcze do tego jakby zamiast notowań mobilnych byłaby Sidoma mini Dancing . Fakt, że pakiety są dosyć drogie w porównaniu do innych domów maklerskich.

Chciałbym mieć dostęp do notowań plus możliwość składania zleceń w pracy jak i na każdym innym komputerze, aby nie zostawiać żadnego śladu.

Zainstalowałem na pendrive program PortableApps_ w którym mam Firefox_Portable jako przeglądarkę internetową.
Udało mi się zainstalować Notowania 3PRO z bossa.pl. Nie mogę znaleźć wersji instalacyjnej Notowań OnLine.

Ciekawi mnie czy można zainstalować program Notowania OnLine na pendriva.
Może ktoś próbował instalować te programy na pendrivie ? Ciekawe jak to jest np. z Amibrokerem.

Notowania OnLine według mnie mają tą wadę, że zlecenia, stan rachunku itp. otwierane są w osobnym oknie i jest tyle samo pozycji na pasku zadań. img146.yfrog.com/img146/2134/n...

Podobnie jak koszyków w eMaklerze Sick .

Wracając do poczciwego eMaklera, to z tego co wyczytałem na stronie mBanku ok. marca 2010 r. zostaną uruchomione Notowania OnLine, trochę później kontrakty. Ogólnie ma powstań nowy eMakler 2.

Pozdrawiam
Mariusz

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 9 czerwca 2012 17:33:51
Liczba wpisów: 5
[0,00% wszystkich postów / 0,00 postów dziennie]
Punkty respektu: 0

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,386 sek.

PORTFEL STOCKWATCH
Data startu Różnica (%) Różnica (zł) Wartość
01-01-2017 +159,06% +31 812,36 zł 51 812,36 zł
Logowanie

Zaloguj
Zapamiętaj | Rejestruj | Aktywuj | Odzyskaj hasło