Forum StockWatch.pl
AD.bx ad0a2
StockWatch.pl
AD.bx ad0b
Witamy Gościa Szukaj | Popularne Wątki | Użytkownicy | Zaloguj | Zarejestruj

polishsurgeon

polishsurgeon

Ostatnie 10 wpisów
w końcu ogłosili Gwenta na smartphony:
playgwent.com/en/news/26845/gw...

abcabc napisał(a):
spinor: Cyberpunk wg mnie to niszowy i niezbyt popularny system. Nie stworzono do tej pory hitów na jego bazie, które byłyby porównywalne z W3. Może nawet trudno znaleźć coś na poziomie W2.

Też już już mam dosyć tego paplania puke_l

Cyberpunk, to nie będzie jakaś tam gierka, która może odniesie sukces, tutaj sukces jest pewny. To co już pokazali Redsi, widać, że to będzie przełom, coś nowego i autorskiego, a nie kolejna kopia, kopii! Zobacz cos się dzieje pod materiałami CP. Sprawdź jaki odzew miał gameplay, ogladałeś go w ogóle? Sądząc po Twoich komentarzach, to pewnie nie zadałeś sobie trudu. To jest jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wszechczasów.

Whistle

Macie "strzelanke" Whistle Tutaj link bezpośrednio do filmu z gameplay.
www.youtube.com/watch?v=vjF9Gg...

Jaram się grami od Spectruma, no i skromnie powiem, że ta gra miażdzy. GTA było przy tym biedne, bardzo się cieszę, że widok jest jednak z oczu. Cyberpunk będzie dużo lepszy od Wiedzmina i świat na jej punkcie oszaleje.

Szwedzi ujawnili się w akcjonariacie CD Projektu.

twitter.com/CDProjektRED_IR/st...

Nie jestem pewny, ale czy można wkleić link do forum CD Projektu (pytania do zarządu)? Ciekawy temat, w którym jeden z userów wpadł na trop, który potwierdzałby wersję mobilną Gwinta.

king

www.cdprojekt.com/pl/forums/to...

Gr3ałem za małolata w cyberpunka fabularnego i śmiać mi się chcę z niektórych śmiesznych porównań, że mała rzesza fanów, mniejsza niż w Wiedźminie, że tytuł się nie sprzeda, że inne gry z motywem przyszłości to lipa, itd. To komentarze osób, które kompletnie nie wiedzą o czym mówią. Proszę Was poczytajcie trochę czym jest Cyberpunk i na czym jest oparty. Przecież rzesza fanów to się dopiero narodzi. Nie rozumiecie, że cyberpunk to wizja przyszłości, że patenty z cyberpunka już się dzieją mimo, że były "tylko" wizją gościa 30 lat temu?

Whistle

CDP działa ściśle z autorem podręcznika do gry, zobaczcie ile jest klas postaci, Wiedźmin przy tym był "biedny". Cyberpunk ma 100 razy więcej możliwości Shhh Poczytajcie trochę:
pl.wikipedia.org/wiki/Cyberpun...

Krzyśmin w popielatych włosach wysadził wszystkich z butów, a jestem pewny, że cyberpunk zedrze zelówki z pięt tym co będą biegali świecie z przyszłości. Wolę żeby teraz przesunęli premierę ale zrobili to dobrze, niż wypuścili jakiś wybrakowany produkt. Nawet jeśli ma to być 2025r :) Nie znam się na wskaźnikach, analizie technicznej, itd, ale znam się na gierkach i to mi wystarczy Dancing

Kod:
mod:usunięto treści niezgodne z regulaminem

Informacje
Stopień: Ostrożny
Ostatnia wizyta: 28 marca 2019 11:02:29
Liczba wpisów: 6
[0,00% wszystkich postów / 0,01 postów dziennie]

Kanał RSS głównego forum : RSS

Forum wykorzystuje zmodfikowany temat SoClean, autorstwa J. Cargman'a (Tiny Gecko)
Na silniku Yet Another Forum.net wer. 1.9.1.8 (NET v2.0) - 2008-03-29
Copyright © 2003-2008 Yet Another Forum.net. All rights reserved.
Czas generowania strony: 0,318 sek.

AD.bx ad3a
AD.bx ad3b
AD.bx ad3c
AD.bx ad3d